Magia Glamour – wszystko, czego pragniecie!

Magia glamour - kup na TaniaKsiazka.plMagia Glamour to absolutny hit, który cieszy się zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie. Ponieważ pozycja stworzona przez Deborah Castellano w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, stając się międzynarodowym przebojem. Już niedługo również czytelniczki w Polsce będą miały okazję zapoznać się z tym niecodziennym i czarującym tytułem. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbicielki pozycji ezoterycznych i parapsychologicznych. Książka pt. Magia Glamour. Jak w czarujący sposób dostać wszystko, czego pragniesz będzie dostępna w sprzedaży od 28 sierpnia 2019 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Magia Glamour – dzięki tej książce zaczniecie dostawać od życia to, czego chcecie!

Deborah Castellano stworzyła niepowtarzalną i nietuzinkową pozycję, która zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Dzięki tej pozycji zaczerpniecie niezwykłą wiedzę od bestsellerowej pisarki i poznacie magię glamour. A w związku z tym zaczniecie dostawać od życia wszystko to, czego chcecie.

Pierwsza rzecz, którą musicie wiedzieć to fakt, iż glamour jest sztuką. To sztuka wzbudzania ekscytacji i zainteresowania innych oraz wykorzystywania tego do osiągania własnych celów. Tym samym, dzięki temu tytułowi, rozwiniecie swój potencjał, a przede wszystkim nauczycie się magicznego sprytu. Poza tym dowiecie się również, kto z historycznych postaci sięgał po magię glamour i w jaki sposób ją wykorzystywał, by zdobyć powodzenie dla własnych planów. Ponadto odkryjecie niezwykłe eksperymenty, ćwiczenia i rytuały, które staną się waszą tajną bronią w dążeniu do zdobycia wszystkiego, czego pragniecie. Ponieważ prawdziwa siła pochodzi z wnętrza, a wasze wnętrze jest glamour!

Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z prezentowaną dziś pozycją. Przypominamy, że książka Deborah Castellano pt. Magia glamour na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 28 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Na tę pozycję szczególną uwagę powinny zwrócić wszystkie wielbicielki pozycji ezoterycznych i parapsychologicznych. Poza tym coś dla siebie znajdą tu również miłośniczki nauk tajemnych i nietuzinkowych poradników. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także