Magdalena Kordel – ciepłe powieści na zimę

Anioł do wynajęciaMagdalena Kordel to polska pisarka, która serca czytelników podbiła obyczajowymi powieściami, zabarwionymi sporą nutą romantyzmu. Jak przyznała autorka, tworzenie tekstów początkowo było pewną terapią, która miała pomóc jej uporać się z traumatycznymi przeżyciami. W efekcie odbiorcy otrzymują interesującą fabułę, charakteryzującą się wnikliwością.

Magdalena Kordel i jej powieści

Pisarski debiut zaliczyła powieścią 48 tygodni. Poruszyła w nim temat młodej matki i żony, która uczy się żyć w zgodzie ze sobą. Czytelnik otrzymuje cały przekrój emocjonalny człowieka, dzięki czemu może nauczyć się też wiele o własnej osobie. Główna bohaterka, Natasza, to postać raz kipiąca pewnością siebie, a innym razem przepełniona rozpaczą i poszukująca atencji.

Największą jednak sławę Magdalenie Kordel przyniosły powieści tj. Uroczysko, Okno z widokiem czy Sezon na cuda. Szturmem wdarły się na szczyty bestsellerowych list i równie szybko przypadły do gustu polskim czytelnikom. Wszystko to za sprawą niezwykłego talentu pisarki. Warto tutaj wspomnieć, że jedną z większych pasji autorki jest podróżowanie. I to właśnie ma także ogromny wpływ na historie, które opowiada fanom w swoich książkach. Jej kunszt pisarki potwierdza najnowsza powieść pt. Anioł do wynajęcia. Idealnie wpasowuje się w świąteczny klimat i rozgrzewa serce. Daje wiarę w to, że cuda się zdarzają, a przeciwności losu można pokonać. Nawet, jeśli początkowo sytuacja wydaje się beznadziejna.

Nietuzinkowe, porywające i przede wszystkim poruszające opowieści stworzone przez Kordel warte są uwagi. Każdy, kto poszukuje wciągającej książki, trafił bardzo dobrze. Szeroki wachlarz propozycji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Warto również wspomnieć, że obecnie autorka jest w szczycie formy i pracuje nad najnowszą powieścią z serii Malownicze. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z twórczością Magdaleny Kordel.

Wszystkie książki znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także