Magda M. Słoneczna strona – zapowiedź nowej książki

Jej losy śledziły miliony telewidzów – jedna z najbardziej znanych fikcyjnych prawniczek w Polsce powraca! Magda M. Słoneczna strona – zapowiedź nowej książki znajdziecie poniżej.

Magda M. Słoneczna strona Radosław Figura - zapowiedź nowej książki

Magda M. Słoneczna strona – zapowiedź nowej książki

Co słychać u Magdy po latach?

Nad prawniczką wisi widmo… ślubu. Kobieta nie chce wiązać się sakramentalnym „tak”, ale komuś ważnemu dla niej bardzo zależy na małżeństwie. Czy Magda pójdzie za głosem swojego serca?

Z nowej książki czytelnicy dowiedzą się także, jak potoczyły się losy przyjaciół głównej bohaterki.

Agata mierzy się z trudami macierzyństwa. Sytuacji nie polepsza brak zrozumienia ze strony męża i wymogi teściowej. Im bardziej Agata się stara, tym gorzej jej idzie. Zniechęcona i sfrustrowana, jest o krok od zawikłania się w romans.

U Karoliny wszystko układa się jak w sielance. Mecenas Waligóra jest wymarzonym mężem, dorastające dzieci coraz lepiej odnajdują się w swoich pasjach. Skoro sytuacja jest idealna, dlaczego Karolina coraz częściej sięga po kieliszek wina? Rodzinna idylla zawiśnie na włosku.

Na szczęście jednak bohaterki zawsze mogą liczyć na siebie nawzajem. Ich przyjaźń już nie raz była dla nich wielkim wsparciem nawet w najtrudniejszych życiowych kryzysach.

Premiera Magdy M. Słonecznej strony odbędzie się 16 czerwca 2021 roku. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Znak Koncept.

Zapowiadany tom znajdziecie TUTAJ >>

Magda M. Ciąg dalszy nastąpił

Warto wspomnieć o tym, że Po słonecznej stronie to już druga książkowa część kontynuacji przygód Magdy M. W 2018 roku czytelnicy mogli dowiedzieć się, co działo się bezpośrednio po wydarzeniach z serialu, sięgając po Magda M. Ciąg dalszy nastąpił.

Autorem obu książek o Magdzie Miłowicz jest Radosław Figura, scenarzysta serialu, znany także z produkcji takich jak Teraz albo nigdy, Szpilki na Giewoncie Mecenas Porada.

Na koniec zostawiam Wam krótką zajawkę najnowszego tomu, który zapowiadają  Joanna Brodzik i Daria Widawska, czyli serialowa Magda i Agata.

Zobacz także:

Przeczytaj także