Mądre mitochondria – coś dla zdrowia i urody!

Mądre mitochondria to książka, która na polskim rynku pojawi się już 5 czerwca 2019 roku. Tytuł ten z pewnością przypadnie do gustu każdej miłośniczce dbania o zdrowie i urodę. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki poradników, dotyczących zdrowego trybu życia. Prezentowana dziś książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie. A już niedługo trafi także na półki polskich księgarni. Jesteście ciekawe, co takiego do powiedzenia ma autor, Lee Know? Koniecznie sprawdźcie to same! Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że Know jest licencjonowanym lekarzem medycyny naturalnej. Zajmował stanowiska doradcy medycznego, konsultanta w branżach produktów związanych ze zdrowiem naturalnym i suplementami diety. Natomiast obecnie zasiada w radzie doradczej redakcji najbardziej popularnego magazynu o zdrowiu w Kanadzie.

Mądre mitochondria – czym właściwie są te małe pofałdowane twory?

Mitochondria to coś w rodzaju małych elektrowni, które znajdują się w każdej komórce ciała. Tym samym to od nich zależy, ile będziecie mieli energii, jak szybko spalicie kalorie i w jakim tempie zregenerujecie się Mądre mitochondria - kup na TaniaKsiazka.plpo chorobie czy intensywnym wysiłku. Ponieważ mitochondria to źródło waszej mocy. Autor porusza ciekawe kwestie. Współczesne badania ujawniają, że wiele  przewlekłych chorób jest spowodowanych przez uszkodzone lub „zmęczone” mitochondria. Jednak takie odkrycie prowadzi również do rewolucyjnych wniosków. Wniosków, które mogą przedłużyć wam życie! Ponieważ wystarczy zrozumieć, jak działają wasze wewnętrzne elektrownie, by nauczyć się o nie dbać i odpowiednio stymulować do lepszego funkcjonowania.

Trudno niezgodzie się z faktem, że wieczna młodość to marzenie niejednego człowieka. Odpowiedzi na pytania o jej przedłużenie, prowadzą wprost do fascynującego świata komórek i źródła ich energii, czyli mitochondrium. Tym samym Lee Know snuje epicką opowieść o intensywnej pracy, jaka odbywa się w komórkach. Poza tym podaje również najnowsze informacje o suplementacji i zdrowym stylu życia.

Przypominamy, że prezentowana dziś lektura będzie dostępna na polskim rynku od 5 czerwca bieżącego roku. Książkę pt. Mądre mitochondria znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom zdrowego stylu życia i tym, które dbają o urodę i dobre samopoczucie.

Przeczytaj także