Maciej Frączyk i jego „Historia wszechświata”

9788380751668Historia wszechświata według Niekrytego Krytyka to książka autorstwa Macieja Frączyka. Do sprzedaży trafi 20 października bieżącego roku. Autor jest znanym polskim satyrykiem i krytykiem. Zajmuje się również publicystyką oraz recenzjami gier komputerowych. Przez pewien czas prowadził także własną audycję w Radiu Z.

Historia wszechświata oczami Krytyka

Wszechświat to pojęcie o bardzo szerokim zakresie. Naukowe fakty potwierdzające jego historię udowadniają, że jeszcze wiele przed nami. Tymczasem Maciej Frączyk skupił uwagę na tym, co już się stało. Wydarzenia, które na zawsze zmieniły ludzkość przybliża nie tylko z naukową precyzją, ale i akademickim zawzięciem. Czego się spodziewać? Oczywiście, mnóstwa krytyki, satyry i przede wszystkim, humoru. Autor porusza ważne tematy. Dzięki jego książce dowiecie się, czy teoria względności ma na człowieka większy wpływ niż instagramowe konto Kim Kardashian. Lub kto ponosi odpowiedzialność za powstawanie wojen. Ponadto, Maciej Frączyk ukazuje cały przekrój kataklizmów, powodzi, trzęsień ziemi, a nawet koncert Piaska, komentując, jak wiele nasz wszechświat musiał wycierpieć. I ile jeszcze problemów tuż przed nim. Możecie być pewni, że wszelkie odpowiedzi na nurtujące was pytania znajdziecie właśnie w tej książce.

Historia wszechświata według Niekrytego Krytyka to intrygujące spojrzenie na świat z zupełnie nowej perspektywy. Odpowiednia dawka humoru i satyry pozwala z przymrużeniem oka obserwować i oceniać dotychczasowe wydarzenia w naszym kraju i na świecie.

Przypominamy, że książka Historia wszechświata według Niekrytego Krytyka autorstwa Macieja Frączyka w sprzedaży pojawi się 20 października tego roku. Warto dodać, że będziecie mogli nabyć ją z 25% rabatem. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także