Łowcy płomienia – młodzieżowy debiut!

Łowcy płomienia - zobacz na TaniaKsiazka.plŁowcy płomienia to literacki debiut autorki urodzonej w Stanach Zjednoczonych Hafsah Faizal. Prezentowana dziś książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nietuzinkowej i porywające literatury młodzieżowej. Warto tutaj wspomnieć, że historia cieszy się już ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Teraz jest już dostępna także w naszym kraju. Jeśli zatem poszukujecie świeżej krwi w literackim świecie, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego przygotowała pisarka. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Łowcy płomienia – ludzie przeżyli, ponieważ ona zabijała. Ludzie ginęli, ponieważ on przeżył

Zafira jest Łowcą, aby wykarmić swych ludzi, przebiera się za mężczyznę i dzielnie stawia czoła przeklętemu lasowi Arz. Natomiast Nasir jest Księciem Śmierci. W związku z tym zabija każdego głupca, gotowego przeciwstawić się jego despotycznemu ojcu, królowi. Poza tym, gdyby ludzie odkryli prawdziwą tożsamość Zafiry, jej wszystkie dotychczasowe osiągnięcia straciłby znaczenie. A gdyby Nasir okazał łaskę, jego ojciec postarałby się o brutalną karę. We dwoje są żywymi legendami królestwa Arawiyi. Jednak żadne z nich nie chce pełnić tej funkcji.

Poza tym szykuje się wojna, a mroczny, magiczny las Arz z każdym dniem się rozrasta, rzucając cień na ziemie królestwa. Wkrótce też Zafira wyrusza na poszukiwania zaginionego artefaktu. Ponieważ jest on w stanie przywrócić magię w jej udręczonym świecie. Jednak Nasir otrzymuje od króla podobne zadanie. Ma odnaleźć artefakt i zabić Łowcę. W trakcie ich podróży budzi się starożytne zło. A nagroda, jakiej szukają, może stanowić większe zagrożenie, niż są w stanie to sobie wyobrazić.

Prezentowana dziś historia osadzona jest w niezwykłym świecie, zainspirowanym starożytną Arabią. To niesamowicie wciągający debiut o odkryciach, pokonywaniu strachu oraz decydowaniu o własnej tożsamości. Książka Hafsah Faizal pt. Łowcy płomienia jest już dostępna na naszym rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. Koniecznie sprawdźcie sami tę historię, która cieszy się już ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. To jedna z tych pozycji, która wciągnie Was do reszty i zachwyci kreacją świata. Sprawdźcie!

Przeczytaj także