Lot 202 – nowość od Remigiusza Mroza!

Lot 202 — kup na TaniaKsiazka.plLot 202 to nowość, która zainteresuje wszystkich fanów twórczości Remigiusza Mroza. Ponadto powody do zadowolenia mają również miłośnicy literatury kryminalnej i sensacyjnej. Najnowsza powieść autora będzie dostępna w sprzedaży od 20 maja 2020 roku, czyli już całkiem niedługo! W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie sami, co takiego mają w sobie jego historie, iż cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całej Polsce. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. W końcu nie bez przyczyny każdy kolejny tytuł w błyskawicznym tempie zyskuje status bestsellera. Przekonajcie się!

Lot 202 – kilka słów o fabule książki

W Nowej Hucie zapowiada się kolejna, zwyczajna piątkowa noc. O drugiej piętnaście kamery monitoringu rejestrują młodego mężczyznę u zbiegu dwóch ulic. Jednak nie widać go na nagraniu z przecznicy dalej.

Podkomisarz Agnieszka Oliwa dopiero sześć lat później odnajduje ciało chłopaka w Opolu. Wszystkie ślady wskazują na to, że w wyjątkowo osobliwy sposób popełnił samobójstwo. Tymczasem z Okęcia startuje samolot, na którego pokładzie znajduje się premier. Zwykły lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Wkrótce jednak okazuje się, że najprawdopodobniej nigdy nie dotrze do celu.

W związku z tym rozpoczyna się morderczy wyścig z czasem. A jedyną poszlaką w tej sprawie jest chłopak, który niegdyś zaginął na krakowskich ulicach. Czy podkomisarz Agnieszka Oliwa zdoła rozwikłać tę zagadkę? I czy feralny lot ma szansę zakończyć się szczęśliwie?

Przypominamy, że najnowsza książka Remigiusza Mroza pt. Lot 202 będzie dostępna w sprzedaży już od 20 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją przede wszystkim miłośnikom twórczości pisarza, ale także wielbicielom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Ponieważ autor po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu Koniecznie zatem sprawdźcie, co tym razem przygotował odbiorcom.

Przeczytaj także