Lore. Niegodziwi śmiertelnicy – hit w Polsce!

Lore. Niegodziwi śmiertelnicy to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników horroru i grozy z nutą fantasy. Książka na polskim rynku będzie dostępna od 3 lipca 2019 roku i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Prezentowany dziś tytuł cieszy się już ogromnym zainteresowaniem odbiorców na całym świecie. W związku z tym książka Aarona Mahnkego w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii na lato, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tym tytule!

Lore. Niegodziwi śmiertelnicy – kilka słów o tym, co w środku

Lore. Niegodziwi śmiertelnicy - kup na TaniaKsiazka.plW prezentowanej dziś książce czytelnicy znajdą mrożące krew w żyłach historie. Poza tym to zabawnie ilustrowana pozycja, która opowiada o najgorszych ludziach, chodzących po świecie.

Tym samym znajdziecie tu opowieści o niesławnych postaciach, które wciąż przypominają nam, iż prawda bywa bardziej przerażająca od fikcji. W związku z tym autor wspomina Williama Brodie, szanowanego szkockiego meblarza, wykorzystującego swój fach do żerowania na obywatelach Edynburga i skrywającego swoją zbrodniczą naturę pod maską szacownego obywatela. To właśnie go Robert Louis Stevenson opisał w swojej słynnej powieści, jako doktora Jekylla i pana Hyde’a. Poza tym przeczytacie tu również o H.H. Holmesie, nieuchwytnym oszuście, lepiej znanego jako postrach wystawy światowej w Chicago w roku 1893. To podczas niej przyjmował niczego niepodejrzewających gości do swojego koszmarnego „hotelu”, w którym znikali na zawsze. Jest tu także historia Beli Kissa, węgierskiego blacharza z upodobaniem do okultyzmu i przechowywania kobiecych zwłok w beczkach z benzyną. A to jedynie tylko część mrocznych i przerażających postaci, o których przeczytacie w tej publikacji.

Niektóre potwory są tylko wytworami naszej wyobraźni, inne są równie rzeczywiste, jak ciało i krew. Ludzie pozornie tacy sami jak my, żyjący wśród nas, często niezauważani, czasem nawet podziwiani, dopóki ich niegodziwe czyny i tajemnice nie wyjdą na jaw.

Przypominamy, że prezentowana dziś pozycja będzie dostępna na naszym rynku od 3 lipca bieżącego roku. Książkę pt. Lore. Niegodziwi śmiertelnicy znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także