Listopadowe thrillery – co nowego?

Dni coraz krótsze, noce chłodniejsze, za oknem deszcz i ponura aura? To zdecydowanie jesienny klimat! Na ten czas warto więc zaopatrzyć się w książki, które pozwolą wam, chociaż na chwilę oderwać się od ponurej rzeczywistości. Dzisiaj więc przychodzimy z tytułami, które zainteresują każdego miłośnika wrażeń. Listopadowe thrillery to doskonałe propozycje na długie wieczory. W końcu mroczna atmosfera i niepokój świetnie radzą sobie, kiedy za oknem zupełnie ciemno. Jeśli poszukujecie historii, które przenikną was do szpiku kości i wywołają dreszcz grozy, a przede wszystkim wciągną bez opamiętania, dobrze trafiliście. Oto sześć książek, które warto mieć w domowej biblioteczce!

Listopadowe thrillery – niech strach zmrozi Ci krew w żyłach!

Kształt serca - kup na TaniaKsiazka.pl

Kształt serca Dolores Redondo

Amaia Salazar w wieku 25 lat trafia do programu wymiany dla policji Europolu w USA, w Akademii FBI. Jednym z testów, jaki musi przejść, jest zbadanie prawdziwej sprawy. Musi ona rozwikłać zagadkę seryjnego mordercy „kompozytora”, który morduje całe rodziny w trakcie różnorodnych klęsk żywiołowych, lub chwilę po nich. Układ ciał ofiar przypomina obrzęd religijny. Już wkrótce Amaia zostaje wysłana do Nowego Orleanu, gdzie niedługo nastąpić ma ogromny kataklizm. Jednak w tym samym czasie otrzymuje telefon od ciotki, o umierającym ojcu. A to budzi w niej niechciane wspomnienia.

Małe sekrety - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Małe sekrety Jennifer Hillier

Idealne życie Marin zamienia się w piekło, kiedy jej czteroletni synek Sebastian zostaje porwany. Szesnaście miesięcy później śledztwo FBI utknęło w martwym punkcie, a kobieta jest cieniem samej siebie. Bohaterka jednak się nie poddaje i wynajmuje prywatną detektyw, by ta rozwikłała sprawę zaginięcia chłopca. Jednak zamiast porywaczy, ta odkrywa, że mąż Marin ma romans. To sprawia, że kobieta budzi się z letargu – straciła syna, nie chce stracić też męża. Jednak już niebawem okazuje się, że ktoś to wszystko starannie zaplanował.

Listopadowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Asystentka S. K. Tremayne

Jo po rozwodzie z przyjemnością wprowadza się do wolnego pokoju swojej najlepszej przyjaciółki. Zaawansowane technologicznie, luksusowe mieszkanie jest zarządzane przez asystentkę domową o nazwie Electra. Zajmuje się ogrzewaniem, oświetleniem – a czasem nawet Jo zwraca się do niej, gdy potrzebuje towarzystwa. Pewnego dnia jednak z jej „ust” bohaterka słyszy przerażające zdanie: „Wiem, co zrobiłaś”. Problem w tym, że na świecie są tylko dwie osoby, które znają jej sekret. I przecież nikomu by nie powiedziały. Szybko okazuje się, że kiedy mroźna zima zatrzymuje Londyn, Jo zostaje uwięziona z asystenką, która chce ją zniszczyć.

Listopadowe thrillery - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Powrót Kathryn Croft

Farrah Conway pewnego dnia porzuciła swoje idealne, poukładane życie i zniknęła bez słowa wyjaśnienia. Od tej chwili jej mąż sam wychowywał trzymiesięczną Kaylę, aż wkrótce pogodził się ze zniknięciem żony. A kiedy ułożył sobie życie na nowo, Farrah wróciła. I jest gotowa zrobić wszystko, by zająć miejsce w życiu córki. Ponadto już wkrótce okaże się, że małej grozi niebezpieczeństwo, a matka będzie próbowała ją przed tym uchronić.

Powiem tylko raz - kup na TaniaKsiazka.pl

Powiem tylko raz Lisa Gardner

Przed szesnastoma laty Evie Carter przyznała się do przypadkowego zastrzelenia ojca. Teraz policja zastaje ją nad ciałem męża. Z pistoletem w dłoni. Zdjęcie zastrzelonego męża Evie obiega media. Wtedy rozpoznaje go pewna kobieta, Flora. Ale nie widzi w nim ofiary, lecz jednego z oprawców, którzy bezpowrotnie zniszczyli jej życie.

Kraina umarłych - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kraina umarłych Jean-Christophe Grange

Kiedy komendant Corso rozpoczynał śledztwo w sprawie serii zabójstw striptizerek, był przekonany, że to klasyczna sprawa kryminalna. Pomylił się. To był zaciekły pojedynek. W walce na śmierć i życie głównym podejrzanym okazał się Philipp Sobieski – malarz, zwyrodnialec, morderca. Ten pojedynek to jednak także wędrówka po labiryncie pornografii, BDSM i wszelkiego rodzaju perwersjach. Mroczna kraina, w której zagubi się także Corso, będzie dla niego drogą lekcją.

Przeczytaj także