Lista nieobecności – gorąca nowość!

Lista nieobecności - kup na TaniaKsiazka.plLista nieobecności, której autorem jest Michał Paweł Urbaniak, to propozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika powieści obyczajowych z elementami historycznymi. Książka jest już dostępna w sprzedaży i cieszy się coraz większym zainteresowaniem czytelników. Poza tym coś dla siebie znajdą tu również fani beletrystyki czy literatury pięknej. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej powieści, która umili wam wiosenne popołudnia, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą tutaj coś dla siebie. Sprawdźcie sami!

Lista nieobecności – kilka słów o fabule

Rodzina i bliscy po śmierci Artura Hnata muszą zmierzyć się z problemami, które ten pozostawił na tym świecie. Jego żona, Zuzanna, cierpi po stracie ukochanego męża. Tymczasem jego syn, Krzysztof, rzuca się w wir poszukiwań miłości. Wkrótce odnajduje ją, jednak w trudnej, toksycznej postaci. Ponieważ jego partner Jakub podświadomie dąży do zniszczenia swojego życia. Tym samym związek nie stanowi dla niego żadnego ocalenia.

Prezentowana dziś książka to nic innego jak zbiór osobistych dramatów zwyczajnych ludzi, którym przyszło żyć w czasach PRL-u. Każda z tych postaci jest inna, bohaterowie mają własne problemy, z którymi muszą się uporać. Zuzanna z pozoru zimna i niezdolna do uczuć pragnie wyjść z kręgu śmierci. Krzysztof nie chce być samotny, a Jakub poszukuje bezpieczeństwa. A do tego na horyzoncie majaczy jedna wspólna tragedia, która zapoczątkowała lawinę niespodziewanych zdarzeń w ich życiu. Czy cierpienie i nieustająca walka z problemami to ich przeznaczenie? A może wszystkie niedogodności są tylko i wyłącznie ich winą?

Jedno jest pewne, to wielowymiarowa historia, która zainteresuje i wciągnie czytelników już od pierwszych stron. Pozornie zwykłe życie i problemy dnia codziennego to jedynie punkt wyjścia do głębszej analizy ludzkich zachowań.

Jak już wspominaliśmy, książka pt. Lista nieobecności autorstwa Michała Pawła Urbaniaka jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom powieści obyczajowych z nutą historii w tle. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Przeczytaj także