List z przeszłości – Mairi Wilson

List z przeszłości - kup na TaniaKsiazka.plList z przeszłości to książka autorstwa Mairi Wilson, która w sprzedaży pojawi się 6 października 2017 roku. Autorka ma za sobą wiele podróży, a dorastać przyszło jej w Turcji, Danii, Hiszpanii i Anglii. Obecnie zapuściła korzenie w Edynburgu. To wszystko złożyło się na ogromny bagaż doświadczeń, dzięki czemu teraz tworzy niesamowite powieści dla kobiet. Książka, którą mamy przyjemność dziś Wam zaprezentować to jej debiutancka historia. Choć trzeba zaznaczyć, że Wilson ma już na swoim koncie małe sukcesy literackie. Jej wiersze były wielokrotnie udostępniane w sieci, drukowane oraz odczytywane w audycjach radiowych. Tym razem na ręce Czytelnika składa historię pełną tajemnic, intryg i wartkiej akcji. Sprawdźcie więc koniecznie, jak wyszedł jej debiut powieściopisarki.

List z przeszłości – intrygująca opowieść o odkrywaniu tajemnic

Główną bohaterką jest Lexy Shaw, której życie w przeciągu kilku dni zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. I nie są to pozytywne zmiany. W tragicznym wypadku ginie matka dziewczyny, a świat Shaw rozpada się na kawałki. Zaledwie kilka dni później umiera ukochana niania jej matki z dzieciństwa – Ursula. Najdziwniejszy okazuje się fakt, że dziewczyna została jedyną spadkobierczynią starszej pani.

Pewnego dnia Lexy, podczas porządkowania dokumentów Ursuli, odkrywa coś niezwykłego. Dzięki zdobytym informacjom bohaterka zaczyna wątpić we własne pochodzenie. To z kolei popycha ją w podróż do Afryki, by odnaleźć własną, utraconą tożsamość. Kiedy dociera do egzotycznego Malawi, po raz kolejny doznaje szoku. Wychodzi bowiem na jaw, że dziewczyna przez wiele lat żyła w kłamstwie. Co więcej, jej życiu zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo.

Przypominamy, że książka pt. List z przeszłości będzie dostępna od 6 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Powieść polecamy gorąco wszystkim, którzy poszukują historii pełnej intryg i zwrotów akcji. Mairi Wilson w swoim debiucie znakomicie połączyła elementy thrillera detektywistycznego oraz powieści przygodowej. Dajcie się więc porwać tej fascynującej podróży i przekonajcie się sami, że to opowieść warta uwagi. My gorąco polecamy Wam tę książkę!

Przeczytaj także