Limitowana edycja powieści Mai Lunde!

Limitowana edycja powieści Mai Lunde Historia pszczół - kup na TaniaKsiazka.plLimitowana edycja powieści Mai Lunde, którą mamy przyjemność Wam dziś zaprezentować to oczywiście Historia pszczół. Nowa odsłona tej bestsellerowej książki w sprzedaży pojawi się już 14 czerwca bieżącego roku.

Gwarantujemy, że książka zachwyci wszystkich miłośników twórczości Lunde. Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tym wydawniczym hitem, to teraz jest idealna okazja, by nadrobić zaległości.

Limitowana edycja powieści Mai Lunde – niezwykłe opowieści

Czytelnik, w książce pt. Historia pszczół znajdzie aż trzy intrygujące i porywające opowieści. Jej bohaterami są na pozór zwyczajni ludzie, którzy mają w sobie wiele zaskakujących cech. Z pszczołami w tle, na kartach tej lektury rozgrywa się zacięta walka o przyszłość naszej planety oraz cywilizacji.

Autorka wykazała się niezwykłym talentem, tworząc historię, prowadzoną na trzech płaszczyznach czasowych. W jedną spójną całość układa się ona dzięki tytułowym pszczołom. Jak to możliwe? Przekonajcie się sami!

Jest rok 1857, Anglia. Główny bohater, William niemal od dziecka marzył o karierze naukowca przyrodnika. Wiadomo jednak, że los bywa przewrotny. Mężczyzna zamiast zawodowej kariery założył rodzinę i prowadzi obecnie sklep z nasionami. Nie przynosi mu to jednak radości i w rezultacie doprowadza do depresji. Uczucie życiowej porażki mija stopniowo, wraz z dawnym, naukowym wywodem na temat życia pszczół. William natchniony nowymi siłami postanawia zbudować ul. Mężczyzna wierzy, że ta konstrukcja przyniesie mu i jego potomkom wiele zaszczytów i sławę.

Rok 2007, Stany Zjednoczone. George to hodowca pszczół i posiadacz kilkuset uli. Jego życiowym celem jest ciągłe rozwijanie farmy, by ostatecznie móc przekazać ją w spadku swojemu synowi. Jest jednak coś, przez co George miewa bezsenne noce. Jego żona i syn mają zupełnie inne plany na przyszłość. W dodatku jego biznes zaczyna być zagrożony. Wśród pszczelarzy słyszy się coraz częściej pogłoski o niewyjaśnionej śmierci setek tysięcy owadów.

Rok 2098, Chiny. Okazuje się, że to jedyny kraj, który poradził sobie z katastrofą. W tym miejscu żyje Tao, która całymi dniami ręcznie zapyla drzewka owocowe – podstawę chińskiej gospodarki. Wszystko dla syna, któremu chce dać szansę lepszego życia – życia nadzorcy.

Książkę pt. Historia pszczół w limitowanej edycji znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także