Liga (nie)złych mam – Avital Norman Nathman

Liga (nie)złych mam - sprawdź na TaniaKsiazka.plLiga (nie)złych mam to gorąca zapowiedź, która zainteresuje wszystkich miłośników literatury faktu. Książka na polskim rynku pojawi się już niedługo, bo 19 stycznia 2018 roku. Gwarantujemy, że z tą publikacją nie będziecie się nudzić. Jednym z powodów jest fakt, że składa się ona z kilkunastu przeróżnych esejów. Każdy napisany przez inną kobietę. Ich autorki łączy jedno – wszystkie na swój własny sposób doświadczyły uroków macierzyństwa. Wśród autorek znajdziecie mamę bliźniaków, nastoletnią, samotną matkę, transseksualistę, a także mamę o czarnym kolorze skóry. Niezwykle szalone przygody, przeplatane poczuciem humoru i trudniejszymi chwilami tworzą niesamowity kolaż opowieści, które wciągną Was do reszty.

Liga (nie)złych mam – dobra matka ma swoje marzenia i nie boi się ich spełniać

To oczywiste, że swoje dziecko kochasz ponad wszystko i chcesz zapewnić mu jak najlepszy start w dorosłym życiu. Trudno jednak ukryć, że średnio dziesięć razy w tygodniu masz ochotę wysłać je w kosmos. Kiedy w domu jest większa gromadka pociech, przychodzi dzień, w którym zastanawiasz się, co brałaś, decydując się na kolejne. Otoczenie zdaje się w ogóle nie pomagać. Zewsząd zalewają Cię informacje o perfekcyjnych fit mamuśkach. One zawsze mają czas na dbanie o formę, a ich mieszkania są wysprzątane na błysk. Ponadto radzą sobie zawodowo, ogarniając trzy firmy. Natomiast ich dzieci potrafią deklamować Pana Tadeusza z pamięci. Boli cię głowa, kiedy czytasz o tym wszystkim? Gwarantujemy, że w takim przypadku książka, którą dzisiaj prezentujemy, jest właśnie dla ciebie!

Kolekcja esejów, napisana przez różne mamy, skutecznie rozprawia się z mitem idealnej matki. To doskonała forma podbudowania Twoich rodzicielskich kompetencji, które w dzisiejszych czasach są podważane niemal z każdej strony. Na Facebooku czy Instagramie aż roi się od idealnych matek i ekspertów od wychowywania dzieci. Nic dziwnego, że widząc tak wyidealizowany obraz macierzyństwa, płynący z mediów społecznościowych, można czasem oszaleć.

Liga (nie)złych mam to doskonała propozycja dla Was, jeśli kochacie swoje dziecko i nie macie zamiaru rezygnować z siebie. Bo nieważne jest, jak Wasze wybory oceniają inni. Ważne, jak widzi Was Wasze dziecko.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także