Letnia wyprzedaż książek – 400 tytułów za 15 zł!

książki za 15 złLato się powoli kończy, ale niesamowicie niskie ceny w TaniaKsiazka.pl nie skończą się nigdy, obiecujemy. Kolejna wielka akcja promocyjna, którą dla Was przygotowaliśmy to aż 400 książek w cenie 15 zł, ze zniżkami sięgającymi nawet 75%! Ta letnia wyprzedaż książek potrwa tylko do 16 sierpnia, dlatego koniecznie spieszcie się, żeby wybrać Wasze kolejne, ulubione książki. Sprawdźcie, jakie kąski można schrupać w naszej nowej promocji.

Letnia wyprzedaż książek – fantastyczne tytuły

Zmyślone chorobyNa naszej promocyjnej liście znajdziecie wiele niezwykle interesujących poradników. W książce Zmyślone choroby, autor Dr Jeffrey Bland uświadamia nam, że współczesna medycyna przede wszystkim leczy objawy chorób, a nie ich przyczyny. Autor podpowiada, jak wyleczyć choroby przewlekłe i zrobić to skutecznie, bez dużej ilości szkodliwych leków.

Z każdego gatunku 

Od urodzeniaW promocji znajdziecie także wiele interesujących tytułów z literatury fantastycznej, obyczajowej, dziecięcej i kryminałów. Książka Od urodzenia Elisy Albert to współczesna analiza macierzyństwa, uczuć i trudności, przez jakie przechodzi młoda matka.

Z kolei Endgame, tom 1. Wezwanie Jamesa Freya to nietuzinkowa książka przygodowa, która nie tylko wciąga w świat niezwykle interesujących zdarzeń, ale jest także rodzajem gry z Czytelnikiem.

Caraval. Chłopak, który smakował jak północ Stephanie Garber to fantasy młodzieżowe w najlepszym wydaniu. Książka przez długi czas była bestsellerem w Polsce i na świecie. Tutaj też mamy do czynienia ze specyficzną grą, w której wezmą udział bohaterowie. Stawka jest wysoka, bo w pewnym momencie będą walczyć o własne życie.

Przejrzyjcie dokładnie naszą promocyjną listę, bo kryje się na niej wiele smakowitych kąsków, które przez długi czas miały znacznie wyższą cenę. Teraz możecie je kupić za jedyne 15 zł. Taka okazja szybko się nie powtórzy.

Pełną listę znajdziecie: TUTAJ

Książki za 15 zł

Przeczytaj także