Lekarstwo dla duszy – Justyna Kopińska

Lekarstwo dla duszy - kup na TaniaKsiazka.plLekarstwo dla duszy to książka, która już pojawiła się w sprzedaży na polskim rynku. Ten tytuł przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom polskiej dziennikarki i reporterki, Justyny Kopińskiej. W związku z tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury faktu i polskich reportaży. Warto tutaj wspomnieć, że autorka jako pierwsza Polka została uhonorowana nagrodą European Press Prize. Poza tym w 2015 była najczęściej nagradzaną polską dziennikarką, zdobyła m.in. Nagrodę PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego, Grand Press, Nagrodę Newsweeka im. Teresy Torańskiej i Wyróżnienie Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jesteście ciekawi, co znajdziecie w jej najnowszej publikacji? Koniecznie to sprawdźcie!

Lekarstwo dla duszy – kilka słów o książce

Czytelnicy w prezentowanej dziś pozycji znajdą zbiór felietonów, tekstów oraz przemyśleń autorki. Ponadto książka, którą na ręce czytelników składa Kopińska, to owoc wieloletniej działalności publicystycznej dziennikarki. Zawarte w tej lekturze teksty, wcześniej publikowane na łamach „Vogue.pl”, zebrane i opracowane specjalnie na potrzeby niniejszego zbioru, łączy jeden wspólny mianownik. Dobro.

Poza tym Justyna Kopińska sięga głęboko pod powierzchnię codzienności. Tym samym wykorzystuje każdą możliwą okazję, by dzielić się trafnymi spostrzeżeniami. Poza tym autorka skutecznie inspiruje innych. Udowadnia, że z każdego przypadkowego spotkania czy rozmowy można wynieść mnóstwo dobra, inspirujących myśli i spostrzeżeń.

Czy to prawda, że dobro wyzwala dobro? Jak ważne w życiu człowieka są bliskość i zaufanie? Czy warto płynąć z prądem oraz co daje pójście pod prąd? A w końcu, co zrobić, by nareszcie poczuć się szczęśliwym? Na te pytania oraz wiele innych znajdziecie odpowiedź właśnie w tej książce. To prawdziwe lekarstwo dla duszy.

Przypominamy, że książka pt. Lekarstwo dla duszy będzie dostępna w sprzedaży już od 26 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję autorstwa Justyny Kopińskiej znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury faktu oraz polskich reportaży. Sprawdźcie koniecznie, co takiego do powiedzenia ma najczęściej nagradzana, polska dziennikarka. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający czytelnik znajdzie tutaj coś dla siebie!

Przeczytaj także