Lato z książką

TK_PP5ZL_rotator_bez_678x268

Wakacje to idealny czas na nadrobienie książkowych zaległości. Z tego tytułu, TanioKsiążkowa ekipa przygotowała dla was, drodzy czytelnicy, specjalną ofertę! Otóż, do końca lipca za dostawę Pocztą Polską na ternie kraju, zapłacicie jedynie 5 złotych! Tak, to nie żart! Ale to jeszcze nie wszystko. Jeżeli  zamówienie przekroczy kwotę 99 złotych, wyślemy je za darmo!

Nasza oferta została przygotowana specjalnie z myślą o wszystkich książkoholikach. Tego lata pozwól sobie na odrobinę przyjemności i relaksu z ulubioną książką. Może są takie pozycje, których zakup przekładałeś? To idealny moment, by w końcu poszerzyć swoją domową biblioteczkę. W naszej ofercie znajdziecie między innymi:

Dziewczyna z pociągu – światowy bestseller, porywający kryminał, który zachwycił samego Stephena Kinga! Idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają zwroty akcji i nieco mroczny klimat.

Zanim się pojawiłeś – również światowy bestseller, który doczekał się ekranizacji. Świetna propozycja dla wszystkich, którzy szukają w książce miłości, uczucia i mnóstwa emocji.

Sztuka fermentacji – lato to czas, w którym korzystamy najbardziej z dobrodziejstw natury. Dzięki tej książce odkryjesz w sobie pasję do robienia zimowych przetworów i sprawisz, że w zimę ze smakiem sięgniesz po słoik nie tylko kiszonych ogórków, ale i marchwi czy buraków!

Pakiet 3 książek Katarzyny Bondy – pakiet zapewnia długie godziny nieprzerwanej rozrywki. Kryminały Katarzyny Bondy zachwyciły już tysiące czytelników nie tylko w Polsce! Daj się wciągnąć przygodzie i wraz z bohaterami rozwiązuj kryminalne zagadki.

Przypominamy, że dostawa Pocztą Polską na terenie Polski, do końca lipca wynosi jedynie 5 złotych. Natomiast zamówienie powyżej 99 złotych wysyłamy do was zupełnie za darmo!

Całą książkową ofertę znajdziecie tutaj>>

Przeczytaj także