Lato, które się zaczyna – Sílvia Soler

Lato, które się zaczyna - kup na TaniaKsiazka.plLato, które się zaczyna to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Sílvia Soler, katalońska pisarka i dziennikarka stworzyła niezwykle magiczną historię, która w serca odbiorców wlewa mnóstwo ciepła i nadziei. Bo czy tylko jedna miłość przeznaczona jest na całe życie? Warto tutaj też wspomnieć, że na podstawie innej książki autorki pt. 39+1 powstał słynny, telewizyjny serial. Prezentowana dziś powieść sprawiła, że na konto Soler powędrowała prestiżowa Nagroda im. Ramona Llulla. Lato, które się zaczyna na polskim rynku będzie dostępne od 8 czerwca 2018 roku. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Lato, które się zaczyna – nostalgiczna opowieść o życiu

Rodziny Reigów i Balartów przyjaźnią się od wielu lat. Nic więc dziwnego, że kiedy Roser i Elvira zachodzą w ciążę, od razu ustalają, że ich dzieci połączy wielka miłość. Wkrótce potem na świat przychodzą Júlia i Andreu. Dzieci łączy nie tylko przyjaźń ich matek, ale także tradycja wspólnego spędzania nocy świętojańskiej.

Jednak, kiedy córka Roser i syn Elviry osiągają nastoletni wiek, los zsyła na nich ogromną tragedię. Pewnego czerwcowego wieczoru w drodze na doroczną kolację z okazji letniego przesilenia, ich matki giną w wypadku samochodowym. Tym samym drogi dwójki przyjaciół się rozchodzą. Życie jest nieprzewidywalne i pisze własne scenariusze, w których nie często nie uwzględnia planów aktorów. Podobnie było i w tym przypadku. Ale czy aby na pewno?

Júlia i Andreu w dorosłe życie wchodzą własnymi ścieżkami. Jednak, mimo nieporozumień, rozczarowań i skrajnych uczuć ich losy po latach ponownie się splatają. Czy jednak życie uwzględni plany ich matek?

Przypominamy, że powieść pt. Lato, które się zaczyna na polskim rynku pojawi się 8 czerwca bieżącego roku. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. To także świetna propozycja dla tych odbiorców, którzy poszukują powieści obyczajowych, zabarwionych miłością. Koniecznie sprawdźcie tę książkę!

Przeczytaj także