„Lampiony” Katarzyny Bondy tańsze o 25%!

LampionyLampiony to najnowsza powieść Katarzyny Bondy, która premierę będzie miała 12 października bieżącego roku. Dla wszystkich miłośników kryminału oraz tej utalentowanej pisarki mamy dobrą wiadomość. Już teraz możecie nabyć Lampiony w przedsprzedaży. Oczywiście to nie wszystko. Decydując się na takie rozwiązanie otrzymacie książkę z 25% rabatem!

Lampiony – kolejna część bestsellerowej serii

Lampiony to trzeci tom z serii Cztery żywioły Saszy Załuskiej, która uzyskała status bestsellera. Akcja powieści rozgrywa się w Łodzi, gdzie tłem wydarzeń są stare fabryki, tajemnicze piwnice oraz skomplikowane szlaki komunikacyjne miasta. Jest to wręcz wymarzone miasto do popełnienia zbrodni. Tak też się staje. Główna bohaterka, Sasza Załuska, musi stawić czoła szalonemu podpalaczowi. Tym razem jednak jej wrogiem będzie coś jeszcze – ogień. Kobieta niemal od zawsze panicznie boi się ognia i jak łatwo przewidzieć, lęk nie ułatwi jej rozwiązania obecnej sprawy. Ponadto, w życiu osobistym bohaterki również nie brakuje spraw, które będą zaprzątać jej głowę. Być może sprawa z podpalaczem stanie się odskocznią od demonów przeszłości, które niestrudzenie podążają za Saszą, depcząc jej po piętach. A może starczy jej odwagi na to, by zmierzyć się z największym lękiem oraz by raz na zawsze rozprawić się z przeszłością?

Przypominamy, że książka Lampiony Katarzyny Bondy premierę będzie miała 12 października bieżącego roku. Jednak już teraz możecie nabyć ją w przedsprzedaży, korzystając przy tym z faktu, iż jest ona tańsza aż o 25%. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także