Kup książki Wydawnictwa Kobiecego, a drugą złapiesz 50% taniej

Książki nie lubią samotności. Kochają być czytane i uwielbiają towarzystwo innych książek. Dlatego kiedy robisz książkowe zakupy od razy łap nie jedną książkę, a przynajmniej parę, zwłaszcza kiedy tę drugą możesz złapać o połowę taniej. Wybierz książki Wydawnictwa Kobiecego, bo teraz drugą możesz złapać z rabatem 50%.

Kup książki Wydawnictwa Kobiecego, a drugą złapiesz 50% taniej

Książki Wydawnictwa Kobiecego w promocji. Sprawdź >

Wybierz swoje książki do pary! Możesz buszować pośród wielu rożnorodnych tytułów. To gorące romanse i erotyki, trzymające w napięciu kryminały, inspirujące biografie i ciekawe reportaże przydatne poradniki oraz książki z nurtów literatury młodzieżowej: realistyczne i fantastyczne.

Nie ma czegoś takiego jak „za dużo książek”. Więcej książek, to więcej historii, którym możemy dać się pochłonąć. To więcej rzeczywistoci, które mogą być dla nas odskocznią od świata pogrążającego się w pandemii. Zatem po jaka parę książek sięgniesz?

Sprawdź książki objęte promocją >

Tylko spójrz, jakie perełki możesz złapać.

Krwawy kwiat - zobacz na TaniaKsiazka.plKrwawy kwiat, Louise Boije af Gennäs

To pierwszy tom Trylogii oporu, szwedzkiej serii niepokojących thrillerów psychologicznych.

Sara tuż po studiach przeprowadza się do Sztokcholmu. Dziewczyna borykająca się z traumą związana ze śmiercią ojca, wynajmuje mieszkanie i stara się normalnie żyć. Gdy nowo poznana koleżanka proponuje Sarze pracę marzeń, dziewczyna myśli, że może jej życie w końcu się odmieni. Jednak wokół Sary zaczyna się dziać zbyt wiele dziwnych rzeczy, żeby to było możliwe, poczynając od telefonu mężczyzny, który podaje się za jej nieżyjącego ojca…

Droga do ciebie - sprawdź >Droga do ciebie Kandi Steiner

Dla tych, co mają ochotę na romantyczną opowieść…

Cooper prowadzi normalne, w miarę przewidywalne życie, jednak marzy o tym, żeby się przeprowadzić do wielkiego miasta. Gdy w barze, w którym pracuje, poznaje Emery’ego, dziewczyna podejmuje szaloną decyzję. Godzi się, żeby dołączyć do mężczyzny, podczas jego samotnego radtripu. Z każdym dniem podróży oboje będą odkrywać, jak ta spontaniczna decyzja wpłynie na ich życie.

 

Więcej książek z Wydawnictwa Kobiecego objętych tą promocją znajdziecie w tym miejscu. Drugą książkę o połowę taniej możecie złapać do końca marca.

Kup książki Wydawnictwa Kobiecego, a drugą złapiesz 50% taniej

Przeczytaj także