Kuchnia, diety, przepisy – książki do 40% taniej!

Sięgacie po książki kucharskie? My je uwielbiamy i nie tylko dlatego, że to pozycje do schrupania (tyle pięknych zdjęć, aż ślinka cieknie). To przede wszystkim wielkie źródło kuchennych inspiracji zarówno dla wszystkich, którym kucharzenie sprawia mnóstwo radości, jak i dla tych, którzy w gotowaniu stawiają dopiero pierwsze kroki.

Kuchnia, diety, przepisy - książki do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Na rynku jest mnóstwo nie tylko pięknie wydanych książek kucharskich, ale też takich, które dotyczą różnych prozdrowotnych diet. W związku z tym, że styczeń to czas, w którym postanowienia noworoczne jeszcze jako tako staramy się wypełniać – a z pewnością część z Was zaplanowała sobie, że zadba o zdrowie lub nauczy się gotować – mam dla Was coś specjalnego.

Kuchnia, diety, przepisy – książki do 40% taniej >>

Już dziś możesz kupić wszystkie książki z TanioKsiążkowego działu Kuchnia, diety, przepisy do 40% taniej. To świetna okazja, żeby znaleźć tytuły, dzięki którym zrealizujesz swoje postanowienia na 2019 rok. Jestem pewna, że ta promocja to też nie lada gratka dla wszystkich miłośników domowego (i nie tylko domowego) kucharzenia.

Jak zawsze wybrałam kilka tytułów, które mi wpadły w oko.

22-dniowa rewolucja Marco Borges

To książka dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie dzięki wyrobieniu odpowiednich nawyków żywieniowych i przy okazji cieszyć się z efektu ubocznego, jakim jest spadek wagi.

To pełny plan na 22 dni, który zawiera: porady, jadłospisy, przepisy, ćwiczenia, a także strategie motywacyjne.

Rewolucję rekomenduje Beyoncé, która z niej skorzystała i była zachwycona efektami.

Italia do zjedzenia Bartek Kieżun

To książka, którą nagrodzono w 2018 Nagrodą Magellana za najlepszy przewodnik kulinarny. To jednocześnie książka kucharska i subiektywny przewodnik po Italii. Dzięki niemu możecie odbyć ciekawą i pełną smaków podróż nie ruszając się ze swojej kuchni. 😉

Autor jest znany w kulinarnej blogosferze jako Krakowski Makaroniarz.

 

Fermentacja warzyw Christopher Shockey, Kirsten Shockey

Czy wiesz, że kisić, fermentować można nie tylko ogórki i kapustę? Fermentacja to nie tylko świetny sposób nie tylko na przechowywanie warzyw, ale też na nadanie im niepowtarzalnych walorów smakowych. Tylko pomyślcie: złote buraczki w curry, kiszone paluszki marchewkowe… Pycha! A w książce jest aż 120 przepisów!

 

 

Sprawdź książki do 40% tańsze >>

Promocja potrwa do 22 stycznia 2019.

Kuchnia, diety, przepisy - książki do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także