Księga życia – finał trylogii

Księga życia - kup na TaniaKsiazka.plKsięga życia to najnowsza powieść, której autorką jest Deborah Harkness. Książka na polskim rynku pojawi się w sprzedaży od 30 października 2019 roku. W związku z tym to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy literatury fantasy. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka to trzecia i ostatnia część trylogii, którą zapoczątkowała książka pt. Księga czarownic. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z powieściami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję! Jej książki polecamy gorąco każdemu czytelnikowi, który uwielbia nietuzinkowe i wciągające historie. Gwarantujemy, że od tej serii trudno się oderwać!

Księga życia – Diana i Matthew powracają

Główni bohaterowie mają za sobą męczącą i pełną niespodzianek podróż w czasie. Teraz historyczka i czarownica Diana Bishop oraz naukowiec-wampir Matthew Clairmont wracają do teraźniejszości. Ponieważ muszą ponownie stawić czoła starym wrogom i nowemu kryzysowi. Tym samym w rodzinnym domu Matthew we Francji znów spotykają się ze swoimi rodzinami. W tej historii jest jednak jeden smutny wyjątek. Jednak prawdziwe zagrożenie dla ich przyszłości dopiero ma się pojawić. W związku z tym naglącą sprawą stają się poszukiwania nieuchwytnego rękopisu Ashmole 782 i jego brakujących stron. Poza tym korzystając ze starej wiedzy i współczesnej nauki, Diana i Matthew w końcu dowiadują się, co przed wiekami odkryły czarownice.

Tym samym czytelnicy po raz kolejny, a zarazem ostatni, staną przed urokliwą i wciągającą historią głównych bohaterów. Ostatni raz ostatni też wkroczycie w świat czarownic, demonów i wampirów. Pojawi się również manuskrypt zawierający tajemnice ich przeszłości i klucz do przyszłości. To finałowa odsłona zakazanej miłości Diany i Matthew.

Przypominamy, że książka pt. Księga życia na polskim rynku pojawi się w sprzedaży od 30 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe książki z serii. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury fantasy. Koniecznie sprawdźcie sami fenomen tej trylogii!

Przeczytaj także