Księga ryków – książka edukacyjna dla najmłodszych

Księga ryków - kup na TaniaKsiazka.plKsięga ryków to książka, która na polskim rynku pojawi się 9 maja 2018 roku. Jej autorką jest francuska ilustratorka, Soledad Bravi, która na koncie ma już wiele sukcesów związanych z książeczkami dla najmłodszych. Jej największym sukcesem okazała się pozycja pt. Księga dźwięków. Książka, którą dzisiaj mamy przyjemność prezentować, jest jej kontynuacją. Najnowszy tytuł zdobył już status międzynarodowego bestsellera i na całym świecie cieszy się ogromną popularnością. Księga ryków skierowana jest do najmłodszych Czytelników, którzy nie potrafią jeszcze czytać. Jeśli zatem macie w domu takiego ciekawskiego brzdąca, ta pozycja stanie się doskonałym uzupełnieniem Waszej biblioteczki. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Księga ryków – ile zwierząt, tyle dźwięków

Już od najmłodszych lat dzieci potrafią naśladować dźwięki zwierząt, najczęściej obecnych w przydomowych gospodarstwach. Zanim maluchy nauczą się składać najprostsze zdania, doskonale wiedzą, jaki dźwięk wydaje krówka, kura czy pies. Ale dlaczego by ograniczać się tylko do zwierząt, które są najpopularniejsze w danym regionie czy kraju? Przecież na świecie jest mnóstwo istot, wydających najrozmaitsze dźwięki. Ponadto nie każdy ma szansę pokazać dziecku choćby najzwyklejszego psa czy kota. Nie każdy ma krewnych na wsi lub warunki, by trzymać któregoś ze wspomnianych czworonogów w domu lub bloku. Tym samym z pomocą przychodzi Soledad Bravi, która stworzyła niezwykle pomocną książkę. Książkę, która dzięki zabawie poszerzy wiedzę Waszych pociech i pozytywnie wpłynie na ich rozwój.

Odbiorcy znajdą tu dźwięki wydawane przez zwierzęta małe i duże, domowe i dzikie, swojskie i egzotyczne. A wszystko to prezentują zwierzęce rodziny, złożone z mamy, taty i dziecka. Dzięki temu maluch będzie miał okazję poznać nazwy samca, samicy i młodego z danego gatunku. Czy może być coś wspanialszego niż nauka poprzez zabawę i wspólne spędzanie czasu? Wierzymy, że istnieje tylko jedna, właściwa odpowiedź na to pytanie, która brzmi: „nie”.

Przypominamy, że książka pt. Księga ryków dostępna w sprzedaży będzie od 9 maja bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Tę lekturę gorąco polecamy wszystkim rodzicom małych odkrywców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z poznawaniem świata.

Przeczytaj także