Księga druga Mrocznych intryg Cassandry Clare!

Księga druga Mrocznych intryg. Władca cieni - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsięga druga Mrocznych intryg autorstwa Cassandry Clare nosi tytuł Władca cieni. Powieść w sprzedaży pojawiła się już od 27 września bieżącego roku. Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla wszystkich fanów twórczości pisarki. Również miłośnicy literatury fantasy mają niemałe powody do zadowolenia. Autorka udowadnia po raz kolejny, że wciąż jest w szczycie formy. A kolejna część bestsellerowej serii pt. Mroczne intrygi jest tego najlepszym dowodem. Jeśli do tej pory nie zetknęliście się z twórczością tej pisarki, teraz macie szansę nadrobić zaległości. Przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie opowieść stworzona przez Clare, że szturmem podbiła serca tysięcy Czytelników na całym świecie.

Księga druga Mrocznych intryg – czyli powrót w wielkim stylu

Życie Nocnego Łowcy nie należy do najłatwiejszych. To ciągła egzystencja w pętach powinności i honoru. Kiedy ktoś wkroczy raz do tego świata, nie ma już z niego odwrotu. Taka osoba składa wiążącą przysięgę, która raz na zawsze łączy go z innym człowiekiem. Razem stają się parabatai – wojownikami-partnerami. Ich przeznaczeniem staje się wspólna walka i wspólna śmierć. Nigdy, przenigdy jednak nie wolno im się zakochać.

Główna bohaterka, Emma Carstairs, odkrywa, że jej odwzajemniona miłość do parabatai Juliana Blackthorna jest zakazana. Ponadto wiąże się z nią śmiertelne niebezpieczeństwo, zagrażające obojgu. Dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę, że jedynym ratunkiem jest ucieczka. Nie potrafi jednak zdobyć się na ten krok, zwłaszcza że Blackthornom zagrażają wrogowie, otaczając ich ze wszystkich stron.

Ostatnią nadzieją okazuje się Czarna Księga Umarłych. Magiczny wolumin o potężnej mocy. Przedmiot ten jest pożądany niemal przez wszystkich, jednak tylko Blackthornowie potrafią wskazać jej prawdziwe miejsce. Emma wraz z najlepszą przyjaciółką Cristiną oraz Markiem i Julianem Blackthornem udają się do Faerie. A wszystko po to, by zawrzeć pakt z królową Jasnego Dworu. Jak się jednak okaże, zakochani mają przed sobą o wiele większe zagrożenie. Ktoś chce bowiem zdradzić tajemnicę Juliana i przejąć władzę nad Instytutem w Los Angeles.

 Księga druga Mrocznych intryg pt. Władca cieni znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także