Książkowy alfabet, czyli podsumowujemy miniony rok!

Książkowy alfabet, czyli podsumowujemy miniony rok!

Abecadło z pieca spadło,
O ziemię się hukło,
Rozsypało się po kątach,
Strasznie się potłukło*…

A my zebraliśmy wszystkie literki i nie dość, że przykleiliśmy im tu i ówdzie plasterki, obandażowaliśmy niektóre nóżki i ogonki, to później jeszcze zapewniliśmy im mnóstwo mądrej rozrywki, układając Książkowy alfabet!

Przygotowaliśmy dla Was podsumowanie zeszłego roku. Wybraliśmy najważniejsze książkowe, okołoksiążkowe i oczywiście TanioKsiążkowe wydarzenia, a nasze reanimowane i opatrzone literki z wdzięcznością pomogły nam pięknie nasze zestawienie ułożyć. Każda z nich zaopiekowała się czule i z wielką miłością jednym zagadnieniem. Jesteście ciekawi, co z tego wyszło?

Z całego roku 2019 ekipa naszej księgarni wybrała to, co uznaliśmy za najciekawsze. To książki, autorzy, adaptacje i o wiele więcej. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy nasze wybory pokrywają się też z Twoimi?

Poznaj Książkowy alfabet >>

To co? Powspominasz z nami zeszły rok? W książkowym świecie sporo się działo. Olga Tokarczuk dostała Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Książki Blanki Lipińskiej przez cały rok utrzymywały się na szczycie list bestsellerów, a Remigiusz Mróz chyba przeszedł sam siebie i zamiast co 3 miesiące, wydawał nowe kryminały co dwa (w lekkim zaokrągleniu oczywiście).

To jeszcze nie wszystko. Nasz Książkowy alfabet kończy się niespodzianką! Nie bylibyśmy sobą, żeby tą niespodzianką nie była jakaś książkowa promocja. 🙂 Wiemy, wiemy, że już teraz masz ochotę poznać wszystkie szczegóły. Jednak musisz uzbroić się w cierpliwość, przecież – tak jak wspomnieliśmy – to w końcu niespodzianka!

Książkowy alfabet, czyli podsumowujemy miniony rok!

* To nie my tak pięknie rymujemy, tylko Julian Tuwim. To jasne, że ten fragment pochodzi z wiersza „Abecadło”.

Przeczytaj także