Książkowe polowanie

Książkowe polowanie
Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od jesieni. Z tego tytułu TanioKsiążkowa ekipa postanowiła przygotować coś ekstra. Dla wszystkich, którzy wraz z końcem lata zaczynają czuć się nieco smutni lub przygnębieni mamy dobrą wiadomość! Aby poprawić wam humor, stworzyliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę. Co więcej, jest ona ważna do końca września bieżącego roku!

Książkowe polowanie

Nasza ekipa przygotowała listę składającą się z 1000 tytułów, które zostały przecenione nawet aż o 50%! Dokładnie tak! Najciekawsze, najbardziej rozchwytywane tytuły teraz możecie nabyć o połowę taniej. Ale uwaga! Ilość egzemplarzy w promocji jest ograniczona. Dlatego też, kto pierwszy ten lepszy! Książkowe polowanie rozpoczyna się z dniem 9 września bieżącego roku i potrwa do końca miesiąca.

Dla każdego coś dobrego

Ponieważ na naszą ofertę składa się aż 1000 tytułów, każdy bez problemu znajdzie tu coś dla siebie. Miłośnicy psów mogą teraz zaopatrzyć się w poradnik Cesara Millana, dzięki któremu z łatwością wychowają pupila. Czytelnicy lubujący się w powieściach sensacyjnych, kryminałach czy thrillerach mają szeroki wachlarz wyboru między Rosamundem Luptonem, Dagmarą Andryką, a także Aleksandrem Wiernym. Poza tym w ofercie znajdują się również wysoko cenione poradniki dotyczące zdrowego trybu życia, przepisy kulinarne, poradniki dla kobiet w ciąży oraz romanse i powieści obyczajowe. Jeśli ktoś z was natomiast szuka czegoś bardziej odległego od rzeczywistości, to wśród przecenionych tytułów znajdziecie także najgłośniejsze tytuły Tolkiena oraz Clive Cussler.

Przypominamy, że książkowe polowanie zaczyna się 9 września bieżącego roku i potrwa aż do końca miesiąca. Liczba egzemplarzy dostępnych w promocji jest ograniczona. Dlatego nie zwlekajcie i już teraz spójrzcie, co przygotowaliśmy specjalnie dla was!

Całą ofertę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także