Książki za kilka złotych – promocja 2 za 22!

promocjaCzasami nasze pomysły zadziwiają nas samych. 🙂 Teraz na TaniaKsiazka.pl pojawiła się promocja: 2 za 22, czyli dwie książki po 11 zł!. Zajrzyjcie na naszą promocyjną listę i wybierzcie tytuły, które kupicie w tak niskiej cenie. Ulala, to lato zapowiada się iście książkowo. 🙂

Pamiętajcie, że zegar promocyjny tyka i ta świetna okazja, która pozwoli Wam kupić książki za kilka złotych, będzie aktualna tylko do 2 lipca, do północy. Nie pytajcie, czemu to zawsze musi być północ. 🙂 Aha i kto pierwszy ten lepszy. Liczba produktów w promocji jest ograniczona. Tak, zawsze musi być jakiś haczyk. 🙂

Jak kupić książki za kilka złotych?

Książki za kilka złotych Gracz Vi Keeland - kup na Taniaksiazka.pl!W naszej 11-złotowej promocji bierze udział 200 gorących tytułów z różnych literackich półek. Kiedy dodacie dwa z nich do swojej zakupowej listy, ich cena bez względu na to, jak prezentowała się przed dodaniem, będzie wynosiła „nieokrągłe” 11 zł za każdą.

A co na liście? Dużo tytułów z literatury kobiecej w tym powieści erotyczne (m.in. rewelacyjny Gracz Vi Keeland) i literatura piękna. Pojawiło się także sporo poradników i to zarówno tych o samodoskonaleniu, jak i zdrowym odżywianiu. W zestawieniu znalazło się także kilka kryminałów i tytułów fantasy. A więc do dzieła! Przeglądajcie listę i wybierajcie kolejne, fantastyczne książki na letnią półkę.

Świetne książki w niskiej cenie

jedwabna opowieśćWarto zwrócić uwagę na tytuł: Jedwabna opowieść Kelli Estes. Jest to jedna z najbardziej niezwykłych książek, jakie ukazały się w ostatnim czasie. Opowiada o tym, jak jeden przedmiot może zmieniać ludzkie życia. Książka zapoznaje Czytelników z mało znanymi faktami z bolesnej historii chińskich imigrantów, którzy opuścili swój kraj w poszukiwaniu lepszego życia.

Kuchnia kokosowa. Kompletna książka kucharska kuchnia kokosowaCamilli Saulsbury to idealna propozycja dla osób, które dołączyły do grona fascynatów dobroczynnych właściwości kokosa. Ten egzotyczny owoc robi w ostatnim czasie prawdziwą furorę. Okazuje się, że ma zastosowanie w niemal każdej dziedzinie życia i potrafi zastąpić setki chemicznych substytutów. Tym razem poznacie jego zastosowanie w kuchni.

Przejrzyjcie listę promocyjną i skorzystajcie z tej fantastycznej okazji zakupienia książek w wyjątkowo niskiej cenie!

Pełna lista produktów objętych promocją znajduje się w tym miejscu

2 za 22

 

Przeczytaj także