Książki z darmową przesyłką – opcja dostawy do Kiosku Ruchu

Uwaga, uwaga, mamy dla Was niesamowitą okazję. Otóż w dniach 19 – 25 lipca 2017 roku, będzie można kupić dowolny produkt z naszej oferty z dostawą za 0 zł. Tak, tak. 🙂 Wystarczy tylko, składając zamówienie (przedpłatowe) wybrać opcję dostawy: Paczką w Ruchu i zakupić np. książki z darmową przesyłką. Promocja potrwa do 25 lipca, dlatego koniecznie się pospieszcie. W końcu mamy w ofercie setki tysięcy produktów i trzeba mieć czas, żeby je przejrzeć. 🙂 

dostawa paczką w ruchu

Cały asortyment w tym książki z darmową przesyłką

A wśród tych setek tysięcy produktów oczywiście mamy najwięcej książek i to zarówno bestsellerów, jak i nowości i zapowiedzi. Przejrzyjcie naszą listę bestsellerów. Sprawdźcie, co czytają inni i wybierzcie coś dla siebie.

Macierewicz i jego tajemnice - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wśród niekwestionowanych książkowych czempionów z ostatnich dni jest książka Macierewicz i jego tajemnice Tomasza Piątka. To zatrważający zapis śledztwa przeprowadzonego przez znanego dziennikarza Gazety Wyborczej, który odsłania charakter znajomości obecnego szefa MON z różnymi niepokojącymi postaciami ze światowej polityki i biznesu.

We wspólnym rytmie Jojo Moyes to książka, na którą czekało wielu fanów talentu autorki Zanim się pojawiłeś. Czy historia, w której ogromnie ważną rolę odgrywa niezwykła więź między człowiekiem, a koniem ma szansę dorównać popularnością innym tytułom autorki? Sprawdźcie koniecznie.

Polska Gra o tron 

Płomienna korona - sprawdź na taniaKsiazka.pl!Elżbieta Cherezińska ma niezwykły dar łączenia fascynującej historii, silnie opartej na faktach historycznych, ze światem fantasy. Co może z tego powstać? Polska odpowiedź na Grę o tron R. R. Martina. Niedawno ukazał się fantastyczny trzeci tom serii Odrodzone królestwo zatytułowany Płomienna korona.

Przejrzyjcie naszą “tłustą” ofertę książkową i nie tylko, a wybierając opcję “Paczka w ruchu”, obniżycie jeszcze bardziej koszt Waszego koszyka. Pamiętajcie, taka okazja nie zdarza się często i potrwa tylko do 25 lipca (wtorek).

Szczegóły promocji wraz z podpowiedziami, co wybrać znajdziecie tutaj lub klikając w obrazek poniżej.

dostawa paczką w ruchu

 

Przeczytaj także