Książki Wydawnictwa Znak do 50% taniej

Mamy dla Was książki jednej z największych oficyn wydawniczych w Polsce. Czy wiecie, że w samych początkach istnienia Wydawnictwa Znak przy redakcyjnym stole zasiadali m.in. Jerzy Turowicz, Jacek Woźniakowski, ksiądz Józef Tischner, Gustaw Herling-Grudziński czy Czesław Miłosz? Dziś pod skrzydłami tego wydawnictwa są też inne marki, tj.: Znak, Znak Literanova i Znak Emoticon, Znak Horyzont oraz Wydawnictwo Otwarte.

Książki Wydawnictwa Znak do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

A my mamy dla Was coś ciekawego. Właśnie startujemy z promocją na książki Wydawnictwa Znak. Teraz będziecie mogli je upolować nawet do 50% taniej. Jesteście ciekawi, jakie perełki na Was czekają? Zapewniamy, że różnorodne. 😉 Wśród nich z pewnością znajdą coś dla siebie nie tylko fani kryminałów, reportaży, czy literatury obyczajowej. Zresztą sami sprawdźcie:

Książki Wydawnictwa Znak do 50% taniej. Sprawdź >>

Jak zawsze wybrałam kilka książek, przy których warto się zatrzymać. 😉

Helikopter Jonas Bonnier

To historia oparta na faktach! Poznaj opowieść o zuchwałym i brawurowym napadzie. Sam atak trwał zaledwie 20 minut, a pieniędzy, które wtedy skradziono, do tej pory nie udało się odzyskać. Autorowi książki udało się dotrzeć do mężczyzn, którzy zorganizowali ten napad stulecia. A ta książka jest właśnie efektem rozmów, które z nimi odbył.

 

Dobre matki Alex Perry

Autor reportażu przybliża czytelnikowi prawdziwe historie kobiet, które w trosce i siebie i swoje dzieci przeciwstawiły się mafii kalabryjskiej. To mafia rodzinna, więc kobietom, które z niej odeszły groziło niebezpieczeństwo ze strony najbliższych: mężów, kuzynów, rodziców. Ile można znieść w trosce o to, żeby dzieci miały szanse na lepsze życie?

 

Ogród Kamili Katarzyna Michalak

To pierwszy tom Trylogii kwiatowej, która pokochały fanki literatury obyczajowej. Tytułowa bohaterka marzy o miłości i domu z pięknym kwiatowym ogrodem. Tymczasem porzucił ją ukochany i kobieta pogrąża się w rozpaczy. Jednak los się w końcu do niej uśmiechnie…

 

Wszystkie książki Wydawnictwa Znak, które są objęte promocją, znajdziecie w tym miejscu. Pośpieszcie się, bo możecie je upolować tylko do 12 marca.

Książki Wydawnictwa Znak do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także