Książki wydawnictwa Initium do 40% taniej

W tłumaczeniu łacińskie initium to zaczątek, wstęp. Dajcie się porwać i wstąpcie do literackiego świata wykreowanego w książkach. Specjalnie dla Was, wspólnie z wydawnictwem Initium, przygotowaliśmy drzwi, przez które możecie wejść do innej rzeczywistości.

Wszystkie książki od wydawnictwa Initium w TaniejKsiążce są tańsze o nawet 40%!

Książki Wydawnictwa Initium do 40% taniej. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Książki wydawnictwa Initium do 40% taniej

Wśród publikacji wydawnictwa Initium, tych klasycznych i tych w formie e-booków, znajdziecie wciągające serie fantastyczne dla młodzieży i dorosłych. Są tam też wzruszające i optymistyczne książki dla kobiet oraz zaskakujące kryminały. Wszystkie tytułu objęte promocją znajdziesz tutaj.

Książki wydawnictwa Initium do 40% taniej. Sprawdź >>

Warto zwrócić uwag na:

Książki Wydawnictwa Initium do 40% taniej. Mała baletnica w TaniaKsiazka.pl >>Mała baletnica Wiktor Mrok

To książka, w której Wiktor Mrok analizuje sprawę skandalu pedofilskiego w Rosji, związanego z wykorzystywaniem nieletnich baletnic. Autor książki skupia się też na toku śledztwa. Stara się dowiedzieć tego, dlaczego sprawiedliwość w tym przypadku nie wygrała. Czy wykorzystane dziewczynki mają szansę na normalne życie i pogodzenie się z traumą?

 

 

Kroniki ocalałychKsiążki Wydawnictwa Initium do 40% taniej. Fałszywy pocałunek w TaniaKsiazka.pl >> Tom 1. Fałszywy pocałunek, Mary Pearson

Pierwsze tom serii pełnej mitów i zaskakujących zwrotów akcji.

Księżniczka Lia ucieka w dniu swojego ślubu, bo nie chce aranżowanego małżeństwa i marzy o związku opartym na miłości. Rozpoczyna nowe życie w odległej wsi. W pewnym momencie do miejscowości,  w której się ukrywa, przybywa dwóch tajemniczych mężczyzn. Księżniczka nie wie, że jednym z nich jest odtrącony książę, a drugi to tropiący ją zabójca. Czy Lia odnajdzie upragnioną miłość?

RunaKsiążki Wydawnictwa Initium do 40% taniej. Runa w TaniaKsiazka.pl >> Vera Buck

Ta książka łączy literaturę z historią medycyny.

Paryż, 1884 rok. Doktor Charcot eksperymentuje na histeryczkach zamkniętych w szpitalu dla obłąkanych. Niczym magik, przeprowadza pokazy hipnozy, które wzbudzają zainteresowanie widzów. Na oddział trafia Runa, dziewczynka jest odporna na wszystkie terapie. Student Jory Hell wysuwa propozycję nowatorskiego zabiegu, który ma usunąć obłęd z mózgu pacjentki.

To książka o mrocznych początkach psychiatrii.

Wszystkie książki wydawnictwa Initium do 40% taniej >>

Promocja trwa tylko do 14 sierpnia, zatem powinniście się pośpieszyć, jeżeli chcecie upolować tańsze książki!

Książki Wydawnictwa Initium do 40% taniej. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

 

Przeczytaj także