Książki na wakacje 2017 – Nowa mega promocja!

Kochani, ruszamy z kolejną, mega promocją. Tak, tak nie damy Wam odsapnąć! W końcu wakacje dopiero się zaczęły i trzeba uzupełnić letnią biblioteczkę. Odpowiadamy za to, żeby nie świeciła pustkami. Nasza nowa mega promocja jest troszeczkę tajemnicza, tak dla zabawy. Nie podajemy na razie wielkości rabatu, ani tego jak długo potrwa. Za to zdradzamy, że znajdzie się w niej aż 11.000 produktów. Uff, jak dużo. Rezerwujcie więc czas 5 lipca po północy, weźcie udział w mega promocji i wybierzcie książki na wakacje 2017. Szczegóły poniżej.

nadchodzi promocja

Książki na wakacje 2017 z 11 tysięcy tytułów

Tak, jak wspomnieliśmy, przeceniamy aż 11 tysięcy produktów. Jesteśmy pewni, że będą wśród nich tytuły książek, które szczególnie Was zainteresują i zamienią zbliżające się lato w pełne przygód, niecodziennych zdarzeń i najróżniejszych, wyjątkowych książkowych osobowości. Nasza promocja rusza 5 lipca, minutę po północy. Jeżeli nie będziecie jeszcze wtedy spali, z pewnością lista niesamowitych tytułów książkowych, które zobaczycie, jeszcze bardziej Was rozbudzi. A będą tam książki ze wszelkich możliwych gatunków literackich, tak aby trafić w najbardziej wymagające gusta.

Książki na wakacje 2017 z każdego gatunku

Listę produktów zobaczycie najprawdopodobniej już 4 lipca. W tej chwili prezentujemy malutką zajaweczkę tego, czego można się spodziewać za kilka dni. Zobaczycie, że wśród przecenionych tytułów znajdą się zarówno kryminały, jak i romanse, poradniki, przewodniki, thrillery psychologiczne i książki erotyczne. Na pewno każdy coś dla siebie wybierze. Będą wśród nich najświeższe nowości, bestsellery i książki szczególnie polecane.

Dzika fermentacja - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Na obecnej liście uwagę zwraca (nie tylko treścią, ale i okładką) Dzika fermentacja Sandora Ellix Katza. To niesamowita książka kulinarna, która pokazuje, jak za pomocą prostych metod zmienić zwykłe potrawy w takie całkiem niezwykle i o wiele zdrowsze. Zobaczcie, co Sandor Ellix Katz potrafi sfermentować.

Czekajcie na północ 

Nie przegapcie tej ważnej daty: 5 lipca (środa) i zapełnijcie swoje biblioteczki (i plecaki) fantastycznymi tytułami.
Szczegóły dotyczące promocji oraz listę książek biorących w niej udział znajdziecie w tym miejscu.

nadchodzi promocja

Przeczytaj także