Książki w świątecznym klimacie idealne na prezent!

Polecam Ci książki w świątecznym klimacie, które zaczarują każdą kobietę… ale nie tylko! Znajdziesz tu zarówno książkę, w której miłość ze szczyptą imbiru podarowana przez pewnego anioła w świątecznej kafejce sprawi, że serce zabije szybciej i zrobi Ci się cieplej na duszy, po klasyczną, wzruszającą historię pióra Dickensa. Te magiczne i klimatyczne książki wprowadzają w cudowny nastrój i nie pozwolą nikomu nudzić się w zimowe wieczory.

Anioł do wynajęciaAnioł do wynajęcia – Magdalena Kordel

Poruszająca, wzruszająca, wyciskająca łzy z oczu, niezwykle świąteczna opowieść. To historia Michaliny, która straciła wszystko i wydaje się, jakby cały świat był przeciwko niej. „Anioł do wynajęcia” to historia, która na nowo przywraca wiarę w ludzi i daje nadzieję.


Świąteczna kafejka – Amanda ProwseŚwiąteczna kafejka

Jest to powieść idealna na nadchodzące święta. Ciepła, urocza historia o potędze miłości. Do tego opisy urokliwych zakątków zimowego Edynburga wprowadzą czytelnika w świąteczny nastrój. „Świąteczna kafejka” to idealna propozycja na prezent szczególnie dla kobiet.


Biuro przesyłek niedoręczonych – Natasza SochaBiuro przesyłek niedoręczonych

Główna bohaterka powieści, Zuzanna, pracuje w tytułowym biurze przesyłek niedoręczonych, do którego trafiają listy i paczki, które nigdy nie dotarły do adresatów. Pewnego razu trafia na listy, których nadawcy nie mogą się spotkać od… 38 lat! Wtedy Zuzanna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Magia świąt, miłość jak z bajki, poplątane ludzkie losy – zdecydowanie polecam tę książkę na prezent miłośniczkom gatunku!


Opowieść wigilijnaOpowieść wigilijna – Charles Dickens

„Opowieść wigilijna” to już klasyk literatury. Historię stworzoną przez Dickensa znają niemal wszyscy, doczekała się ona także licznych ekranizacji. Jest to opowieść o skąpcu, który zmienia się w szczodrego człowieka. A wszystko za sprawą duchów Świąt Bożego Narodzenia.


Podarunek – Cecelia AhernPodarunek

Powieść autorki bestsellerowych powieści. Lou to zabiegany biznesmen, pracoholik zaniedbujący rodzinę. Na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem spotyka na swojej drodze żebraka, Gabe’a. To spotkanie sprawia, że Lou zaczyna przechodzić wewnętrzną przemianę, zaczyna rozumieć, co jest w życiu najważniejsze.


Cicha 5Cicha 5

Stara kamienica przy ulicy Cichej 5, a w niej siedem mieszkań i siedem różnych historii, które spotykają się w noc Bożego Narodzenia. Książka stanowi zbiór opowiadań, każda historia jest na swój sposób wyjątkowa i wprowadza czytelnika w świąteczny nastrój.


Miłość z nutą imbiru – Agnieszka OlejnikMiłość z nutą imbiru

„Miłość z nutą imbiru” to książka przepełniona emocjami i miłością. To historia rodziny, która stara się na nowo poukładać i naprawić wzajemne relacje. Autorka pokazuje świat, w którym nic nie jest czarne albo białe. Życie ma przecież wiele różnych barw, a jego smak jest słodko-gorzki, z nutą imbiru… 🙂


Obudź się, Kopciuszku – Natalia SońskaObudź się, Kopciuszku

Po długich namowach przyjaciół, Alicja daje się w końcu przekonać do wyjazdu w góry na Sylwestra. Do tej pory, każde święta spędzała w pracy – na szpitalnym oddziale. Tym razem będzie zupełnie inaczej. Alicja będzie miała szansę odmienić swoje życie. Ale czy obudzi się ze snu i otworzy swoje serce na rodzące się uczucie?


Więcej książek w świątecznym klimacie znajdziesz tutaj

Zajrzyj też na TanioKsiążkową stronę prezentową, gdzie czeka na Ciebie wiele, wiele więcej propozycji prezentów, które możesz podarować bliskim pod choinkę!

Najlepsze prezenty na Święta!

Przeczytaj także