Książki tanie jak barszcz – do 9zł

Były książki po 11 złotych, postanowiliśmy to przebić! Teraz w TaniaKsiazka.pl możesz kupić książki tanie jak barszcz. Specjalnie dla Was, bo wiemy, że lubicie takie promocje, mamy mnóstwo książek, które możesz kupić za 9 złotych i mniej!

Książki tanie jak barszcz - do 9zł. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Książki tanie jak barszcz – do 9zł >>

Wśród książek tanich jak barszcz znajdziesz mnóstwo propozycji dla młodszych i starszych Czytelników np. popularną serię książeczek o sympatycznej Koci Kici. Na pewno wybierzesz coś dla siebie. 😉

Szczególnie chciałabym Ci polecić:

Mądre bajki Agnieszka Antosiewicz

Ta książka cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, bo zawiera zbiór opowiadań i najpiękniejszych bajek, które nie tylko bawią, ale też uczą o tym, co ważne.

To pełna kolorowych ilustracji książka, z której można dowiedzieć się wiele o przyjaźni, miłości, tolerancji, akceptacji i wierze w siebie. Wszystko jest opisane w bardzo przystępny sposób.

Mądre bajki świetnie sprawdzą się jako lektura dla przedszkolaka.

Zaczarowana zagroda Alina i Czesław Centkiewiczowe

Tę książkę wydano po raz pierwszy w 1963 roku. Była jedną z ukochanych książek mojego dzieciństwa. Głównymi bohaterami opowiadania są pingwiny, których obserwacją zajmują się naukowcy na polarnej stacji badawczej.

Pingwiny są zamknięte w zagrodzie po to, żeby naukowcy mogli je odpowiednio oznaczyć, żeby później zbadać ich migrację. Jednak to nie jest takie proste, bo pingwiny nocą znikają w tajemniczy sposób.

 

Mały Książę Antoine de Saint Exupery

To magiczna książka, której lekturę odbiera się zupełnie inaczej w zależności od tego, w jakim wieku się ją czyta. Co innego wyniesie z tej książki dziecięcy Czytelnik, a co innego dorosły.

Mały Książę uczy nas już od lat tego, jak patrzeć na świat oczami dziecka. Jak odczuwa się miłość, przyjaźń. Czym jest i kiedy zaczyna się odpowiedzialność? To opowieść, która nie tylko uczy, ale też niesamowicie wzrusza.

 

 

Całą listę książek do 9 zł znajdziecie tutaj.

Książki tanie jak barszcz – do 9zł >>

Książki tanie jak barszcz - do 9zł. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Nie zwlekajcie, bo promocja trwa tylko do 21 sierpnia!

Przeczytaj także