Książki Remigiusza Mroza w niskiej cenie!

Remigiusz MrózRemigiusz Mróz – jeśli ktoś jeszcze nie słyszał tego nazwiska, to doskonała okazja, by zapoznać się z kolejnym, znakomitym, polskim pisarzem. Natomiast, jeśli ktoś z was miał już do czynienia z twórczością autora to wie, że jest on jednym z lepszych w swojej dziedzinie.

Remigiusz Mróz specjalizuje się w powieściach, które są połączeniem kryminału, historii, thrillera oraz science fiction. Pisarz wyważył idealne proporcje, dzięki czemu każda nowa powieść jest niezwykle tajemnicza, fascynująca i do końca trzyma w napięciu. Na koncie ma również autorstwo cyklu publicystycznego pt. Kurs pisania. Oczywiście największą sławę zawdzięcza on znakomitym powieściom z cyklu Trylogia z komisarzem Forstem, czy też serii Trylogia Parabellum.

Ponieważ Remigiusz Mróz to pisarz, o którym z pewnością powinno usłyszeć jak najwięcej osób. Dlatego TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną ofertę właśnie z jego twórczością. Teraz każdy, kto zdecyduje się na zakup książki Mroza, może liczyć na rabat sięgający nawet 30%! Dokładnie tak! To nie żart. To świetna okazja by zaopatrzyć się w nowe pozycje, o których myśleliście już od dawna. Tylko teraz macie szansę zaoszczędzić. To doskonała okazja do zakupienia nie jednej, a nawet kilku książek!

Takiej okazji nie można przegapić. Warto też pamiętać, że książka sprawdza się idealnie w roli prezentu. Zwłaszcza, jeśli jest to cała seria czy trylogia! To mnóstwo pożytecznie spędzonych godzin, które zapewniają dobrą rozrywkę i zabawę.

Wszystkie książki Remigiusza Mroza znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także