Książki po 15 złotych!

Wiemy, jak kochacie nasze TanioKsiążkowe promocje. Wiemy, że macie wśród nich wiele swoich ulubionych akcji, o które nas często pytacie. Jedną z nich jest właśnie ta, z którą ponownie starujemy już dziś – książki po 15 złotych! Cieszycie się, prawda?

Specjalnie dla Was wybraliśmy 800 książek, poobcinaliśmy ich ceny i teraz każda z nich kosztuje tylko 15 złotych. Tyle szczęścia, za tak niewiele!

Książki po 15 złotych w TaniaKsiazka.pl

Książki po 15 złotych >>

Teraz masz szansę niedużym kosztem zrobić książkowe zapasy na coraz dłuższe jesienne wieczory. Wśród 800 tytułów znajdziesz m.in.: beletrystykę, fantastykę, literaturę dziecięcą i młodzieżową, kryminały, książki dla kobiet, literaturę faktu i wiele innych. Promocja trwa tylko do 11 września, więc DO DZIEŁA!

Sprawdź, które książki kosztują 15 złotych! >>

Zwłaszcza zwróć uwagę na te:

Bling (Tom 1). Odrobina brokatu Shari L Tapscott

Jeżeli jeszcze nie znasz tej książki, to łap tom pierwszy, bo pod koniec września pojawi się kolejny. Lauren ma już plan. Chce skończyć liceum, rozwijać swojego bloga DIY, wyjść za mąż za kogoś sławnego i wieść bajkowe życie. Jednak w życiu dziewczyny pojawi się miłość i to wcale nie taka, jak sobie zaplanowała.

To urocza książka dla młodzieży o pierwszej miłości i o tym, że miłość może pokrzyżować wszystkie plany, ale czy to źle?

 

List z przeszłości Wilson Mairi

To pełna zwrotów akcji opowieść o odkrywaniu tajemnic przeszłości. Po śmierci matki i kobiety, która opiekowała się matką w dzieciństwie, Lexy porządkując dokumenty niani, trafia na informację, która burzy jej poczucie tożsamości. W poszukiwaniu prawdy o sobie pojedzie do Malawi, gdzie czyha na nią niebezpieczeństwo.

 

 

Dziewczyna, która wróciła Susan Lewis

To wstrząsający thriller psychologiczny o potrzebie zemsty bez względu na konsekwencje. Kobieta, która jest odpowiedzialna za śmierć córki Jules, zostaje zwolniona z więzienia. Jules za wszelką cenę chce się zemścić za śmierć córki, bo wraz z nią straciła wszystko. Co wyniknie z tej konfrontacji?

 

 

Wszystkie książki po 15 złotych tutaj! >>

Książki po 15 złotych w TaniaKsiazka.pl

Promocja trwa tylko do 11 września.

Przeczytaj także