Książki po 10, 15, 20 zł – plan na długi weekend!

Masz już plany na długi weekend? To, że będziesz czytać, jest raczej pewne 😉 My mamy zamiar zaczytać się po same nosy, a nawet czubki głów. Więcej wolnego czasu to też świetna okazja do tego, żeby pobuszować po wirtualnych półkach pełnych książek, a już zwłaszcza pełnych książek po 10, 15 i 20 złotych. Właśnie nimi zapełnimy nasze półki w ciągu najbliższych kliku dni.

Książki po 10, 15, 20 zł

Książki po 10, 15, 20 złotych. Sprawdź >>

Wybraliśmy mnóstwo ksiażek i jesteśmy pewni, że wiele z nich ma szansę stać się Twoimi lekturami na końcówkę wakacji. To tytuły z różnych nurtów literackich, zatem znajdziesz wśród nich takie, które idealnie wstrzelą się w Twoje czytelnicze upodobania. Zatem na co masz ochotę? Kryminał? Powieść obyczajowa? Poruszający reportaż? Fantasy? A może przy okazji tej promocji poszukasz czegoś dla młodszego czytelnika?

Być może skusisz się na którąś z nich?

Dziewczyna, która wróciłaDziewczyna, która wróciła Susan Lewis

Ta książka spodoba się miłośnikom thrillerów psychologicznych.

Gdy Jules dowiaduje się, że morderczyni jej córki wyszła z więzienia, postanawia wziąć sprawę we własne ręce, ponieważ nie czuje, że Amelia poniosła karę adekwatną do tego, co zrobiła. Pytanie, która z nich powinna się bardziej bać. Jules, czy Amelia?

 

MargoMargo Tarryn Fisher

Bezkompromisowy thriller young adoult.

Magro nie ma przyjaciół. Większą więź udaje jej się zbudować jedynie Judaha – sparaliżowanym chłopakiem z sąsiedztwa. Gdy w mieście ginie siedmiolatka, Margo i Judha rozpoczynają prywatne śledztwo. Gdy okazuje się, że dziewczynka została zamordowana, obsesją Margo staje się wytropienie winnego i wymierzenie sprawiedliwości.

 

UbuntuUbuntu Heather Ellis

Ubuntu, czyli uniwersalna więź przyjaźni i współistnienia.

W tym reportażu autorka opisuje swoją motocyklowa podróż przez Afrykę. 15 miesięcy, 19 krajów… To pełna humory opowieść o trudnej i momentami niebezpiecznej podróży.

 

Wszystkie książki po 10, 15, 20 złotych znajdziesz tutaj. Któreś z nich z pewnością wpadną Ci w oko. Na koniec powiem Ci jeszcze, że liczba tytułów objętych tą promocją jest ograniczona. Mimo tego, że możesz je złapać aż do wtorku, 20 sierpnia, to warto się pośpieszyć.

Książki po 10, 15, 20 zł

Przeczytaj także