Książki o fotografii do 35% taniej – promocja na Dzień Fotografii!

Książki o fotografii do 35% taniej - promocja na Dzień Fotografii! Sprawdź >>Są ludzie, którzy patrzą na świat przez różowe okulary. Są też tacy, którzy zerkają na niego przez wizjer aparatu. Właśnie dla tych pasjonatów, którzy uwieczniają na zdjęciach otaczającą ich rzeczywistość przygotowaliśmy promocję jak z marzeń! 19 sierpnia obchodzimy Dzień Fotografii i żeby to uczcić przeceniamy wszystkie produkty z działu fotografia nawet do 35%! Taka okazja potrwa tylko do 31 sierpnia.

Książki o fotografii w niższej cenie 2017 – co wybrać?

Wśród naszego bogatego zbioru poradników znajduje się wiele kultowych pozycji pomagających rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne. Z pewnością obowiązkową pozycją jest Fotografia bez tajemnic Bryana Petersona. Być może nie rozwiąże ona wszystkich tajemnic świata, jak istnienie Wielkiej Stopy czy zniknięcia tabliczki czekolady zaraz po zakupie, ale z odkryciem sekretów fotografii poradzi sobie perfekcyjnie. 400 stron kompleksowego poradnika pomoże Ci robić lepsze zdjęcia w każdej sytuacji. Warto wiedzieć jak złapać ostrość, kiedy trafi się okazja, by strzelić fotkę Yeti. 😉

Skoro jesteśmy przy temacie natury i zagadek to nie sposób polecić nowość na rynku poradników fotograficznych, Światło w fotografii, autorstwa Fila Huntera, Paula Fuqua oraz Stevena Bivera. Ten bestseller powie Wam, jak wykorzystać atuty przyrody na swoją korzyść i oświetlić swoje zdjęcia naturalnym światłem.

Jeśli wolicie lżejsze pozycje to Fotografia z duszą Alessandry Cave z pewnością trafi prosto w Wasze gusta. 44 inspirujące ćwiczenia pozwolą poznać skuteczne metody fotografii i opanować ekspresję artystyczną bez względu na poziom umiejętności.

Nasza promocja dotyczy również nowych książek oraz zapowiedzi, jak Make Photography Easier Katarzyny Tusk. To świetna propozycja dla wszystkich początkujących fotografów, którzy chcieliby poznać techniki robienia pięknych zdjęć, bez technicznych zawiłości. Fotografia lifestylowa stanie przed Wami otworem!

Książki o fotografii w niższej cenie – nawet do 35%!

To tylko nieliczne propozycje z naszego obszernego działu fotografii. Wszystkie osoby, dla których aparat jest drugą połówką znajdą tu coś dla siebie. Jeśli Twoje serce rozgrzewa ogniskowa, a Twój związek z aparatem jest przepełniony czułością ISO to koniecznie musisz skorzystać z naszej promocji!

Pełną listę znajdziecie TUTAJ


Promocja trwa tylko do 31 sierpnia, więc nie ma na co czekać. No to pstryk!

Książki o fotografii do 35% taniej - promocja na Dzień Fotografii! Sprawdź >>

Przeczytaj także