Książki w niskich cenach – do 15 zł!

ksiązki

Źródło: popsugar.com

Czerwiec nie może zacząć się lepiej. TaniaKsiazka.pl startuje “z latem” od pierwszej, wakacyjnej promocji – 200 tytułów do 15 zł! Niektóre książki przeceniliśmy nawet o 77%. Tak, tak wiemy, że jesteśmy wspaniali. 🙂 Na naszej pierwszej, przedwakacyjnej liście znajdziecie 200 niezwykle, interesujących tytułów, w tym literaturę obyczajową, piękną, kryminały, poradniki. Dla każdego coś miłego.

Pamiętajcie jednak – promocja jest ograniczona w czasie, potrawa tylko do niedzieli. Obowiązuje też zasada: kto pierwszy ten lepszy, ponieważ liczba egzemplarzy jest ograniczona. Spieszcie się – książki w niskich cenach nie będą czekać wiecznie. 🙂

Książki w niskich cenach – Jo Nesbo, Laurelin Paige

A co na liście? Szybko zauważycie wiele nazwisk ze światowych półek bestsellerów, w tym, chociażby Jo Nesbo i jego Harry’ego Hole’a czy Laurelin Paige z pikantnymi, Uwikłanymi. Na liście znalazło się także pokaźne grono poradników, coś dla osób zainteresowanych zdrową kuchnią, zdrowym stylem życia, czy tym, jak przetrwać 365 dni w dziczy (idealna propozycja na wakacje.)

Książki w niskich cenach – w tym bestsellery

GraczNa liście znalazło się także kilka bestsellerów, w tym Gracz Vi Keeland, autorki, która na całym świecie sprzedała już ponad milion książek oraz Kiedy księżyc jest nisko Nadii Hashimi. Książka opowiada o wielkim poświęceniu, wielkiej ucieczce i walce o nowe życie w lepszym świecie. Fanki romansów ucieszy z kolei możliwość zakupienia w świetnej cenie, takiej bestsellerowej powieści jak Love, Rosie Ceceli Ahern, autorki, PS Kocham Cię. Powieść została zekranizowana.

Dużo poradników

50Z naszej nowej promocji ucieszą się także osoby planujące zrzucenie kilku zbędnych kilogramów przed latem. W książce Mit kalorii Jonathan Bailor wyjaśni, jak nie wpaść w pułapki związane z odchudzaniem, a w Dieta 50 na 50. Odchudzaj się co drugi dzień Bill Gottlieb przedstawi jedyną metodę na odchudzanie na świecie, której efekty zostały potwierdzone przez naukowców.

Zaglądajcie na nasze półki z książkami i znajdźcie kolejne, wspaniałe tytuły.

Całą promocyjną listę znajdziecie TUTAJ.

Książki w niskich cenach

Przeczytaj także