Książki na Walentynki dla niego!

Książki na Walentynki dla niego to doskonała propozycja dla wszystkich pań, które jeszcze nie mają upominków dla swoich partnerów. W związku z tym, jeśli wasz ukochany uwielbia czytać, a książką potrafi zniknąć na kilka dobrych godzin, koniecznie sprawdźcie, co dziś przygotowaliśmy. Wśród prezentowanych tytułów znajdziecie zarówno polskie hity, jak i międzynarodowe bestsellery. Jest tu coś z literatury faktu, thrillerów, kryminałów czy biografii. Tym samym znajdziecie książkę nawet dla najbardziej wymagającego odbiorcy. Nie pozostaje nam nic innego jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z przygotowanym zestawieniem. Do dzieła!

Psy prewencji i Folwark komendanta - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niego – Zestaw: Psy prewencji i Folwark Komendanta

Książki są oparte na prawdziwych wydarzeniach, przeplatanych z fikcją literacką, które zaistniały w ciągu kilku lat. Niektóre postacie, imiona i pseudonimy powstały na potrzeby publikacji z uwagi na to, iż realne osoby pełnią nadal lub pełniły służbę w firmie*. Jednakże wszelkie podobieństwo do prawdziwych ludzi, ich zachowania oraz sposób mowy są celowe i zamierzone. Koledzy i wrogowie mogą odnaleźć siebie samych, rozpoznać, które sceny są prawdziwe, a które spreparowane na potrzeby książki.

Kościesza w sposób brutalny i bezpardonowy, ale niesamowicie wciągająco i z dużą literacką zręcznością, opisuje policyjną codzienność, zanurzoną w oparach alkoholu, której granice wyznaczają nazwiska, znajomości i układy. Pokazuje skandaliczne warunki pracy, nieprawidłowości zamiatane pod dywan, rozproszenie odpowiedzialności. Przemoc psychiczną i zastraszanie. Chamstwo i seksizm.

Zestaw już dostępny.

Książki na Walentynki dla niego – Tyson Fury. Bez maskiKsiążki na Walentynki dla niego – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Szczera, zaskakująca i szokująca historia jednego z najlepszych pięściarzy świata. W tej autobiografii Tyson Fury opowiada, jak pokonał własne słabości i osiągnął sukces. Ale nie tylko. Zdradza, co działo się w szatni przed i po walce z Wilderem, kto próbował go przekręcić podczas turnieju w Polsce i jak to możliwe, że pojedynek z Kliczką rozegrał się tak naprawdę w saunie. Najlepszy bokser naszych czasów zrzuca swoją maskę. W związku z tym macie niepowtarzalną szansę sprawdzić, co się pod nią kryje.

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Genialne umysły - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niego – Genialne umysły. Jak myślą seryjni wynalazcy

Dokonywanie notorycznych odkryć naukowych wymaga nie tylko niezwykłego intelektu, lecz także „dziwactw”! Prawie wszyscy seryjni wynalazcy izolowali się na przykład od otoczenia. Poza tym wszystkich cechował też wyjątkowo silny idealizm, popychający ich do intensywnej pracy nawet w obliczu krytyki lub porażki. Te i rozmaite inne cechy przedstawione w Genialnych umysłach zdaniem autorki zwiększają prawdopodobieństwo wpadania na innowacyjne pomysły i ich realizacji.

Dowiedzcie się, jakie cechy i osobiste doświadczenia doprowadziły wielkich tego świata do dokonania spektakularnych odkryć w nauce. I wprowadźcie przełomowe zmiany we własnym życiu, a być może odnajdziecie w sobie prawdziwego seryjnego odkrywcę.

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Książki na Walentynki dla niego – ZdradaZadra - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Są kości i ślady, które rzucają nowe światło na tajemnicze zaginięcie pary studentów. Jednak zmowa milczenia trwa od lat. Kiedy w podchełmżyńskim Grodnie opadają wieczorne mgły, komisarz Bernard Gross bada sprawę odnalezionych w pobliskim lesie kości. Nowe tropy zaprowadzą go do sprawy zagadkowego zaginięcia pary studentów sprzed szesnastu laty.

Poza tym im głębiej i dokładniej Gross będzie szukał, z tym większym trudem przyjdzie mu przedzierać się przez gąszcz traumatycznych wspomnień skłóconych ze sobą członków rodzin dwojga zaginionych. Tym samym prawda o tamtych zdarzeniach okaże się wstrząsająca.

Książka już dostępna.

Książki na Walentynki dla niego - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niego – Władza w sieci. Jak nami rządzą social media

Impulsywnie, bez doradców, nie zawsze na trzeźwo. Tak za pomocą twittera komunikują się dziś ze światem władcy atomowych imperiów, politycy i dziennikarze. Do poważnego międzynarodowego kryzysu może doprowadzić jeden wpis przy porannej kawie. A wszystko to w 280 znakach. Pojawienie się mediów społecznościowych to bez wątpienia największa rewolucja w wielowiekowej historii dyplomacji. Pasjonująca książka Łukasza Walewskiego doskonale uchwyciła fenomen przełomu, który dokonuje się na naszych oczach. To pozycja obowiązkowa nie tylko dla zainteresowanych polityką, stosunkami międzynarodowymi czy social media, ale dla wszystkich próbujących zrozumieć dzisiejszy świat.

Książka już dostępna.

Książki na Walentynki dla niego – GróbKsiążka Grób - kup na TaniaKsiazka.pl

Robotnicy odkrywają masowy grób w lesie pod Gdańskiem. Wiele wskazuje na to, że to albo cmentarzysko ofiar seryjnego mordercy sprzed lat, albo miejsce spoczynku pacjentów poddawanych potwornym eksperymentom przez nazistów. Poza tym zmumifikowane ciała noszą tajemnicze ślady. W związku z tym przed śledczymi trudne zadanie rozszyfrowania znaków. Jednak szybko okazuje się, że nie tylko oni interesują się grobem.

Tymczasem lokalny przedsiębiorca otrzymuje przerażającą paczkę. Komisarz Liza Langer i profiler Orest Rembert muszą poprowadzić jedno z najbardziej makabrycznych śledztw w swojej karierze. Do tego okrutny sadysta również ich obrał sobie za cel. Co łączy ofiary? Jakie znaczenie mają ślady na ich ciałach? Co tak naprawdę interesuje tajemniczego psychopatę?

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Więcej inspirujących prezentów na Walentynki znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także