Książki na Mikołajki dla niego!

Były już książki na Mikołajki dla kobiet, teraz więc przyszedł czas na panów. Zastanawiacie się, jakie książki sprawdzą się najlepiej w roli prezentu dla partnera, męża, dziadka, ojca, brata, syna czy najlepszego przyjaciela? Książki na Mikołajki dla niego pomogą się wam uporać z tym problemem. Wśród prezentowanych dziś tytułów znajdziecie biografie, literaturę faktu, powieści z pogranicza science fiction oraz fantasy, a także książki, które doczekały się głośnych ekranizacji. Tym samym, jeśli wciąż nie wiecie, co podarować bliskiemu mężczyźni, koniecznie sprawdźcie dzisiejsze zestawienie. Te książki cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników i zainteresują nawet najbardziej wymagającego odbiorcę!

Książki na Mikołajki dla niego!

Biografia Tomasza Hajto

Tomasz Hajto Cezary Kowalski

Czytelnicy mogą liczyć na szczerość, która nierzadko bywa bolesna i bezpośrednią konfrontację. Nie ma tu miejsca na sentymenty. Hajto opowiada o korupcji w polskiej piłce, aferze z papierosami, mówi o uzależnieniu od hazardu i o wypadku, który naznaczył całe jego życie.

Elon Musk - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Elon Musk Ashlee Vance

Nazywany wizjonerem, geniuszem i jednym z najpotężniejszych osób na ziemi. Stworzył PayPala, koncern samochodowy Tesla Motors i SpaceX.  Ma nadzieję, że zaskoczy nas zaraz czymś równie niebywałym, odkrywczym i zmieniającym świat na lepsze. Elon Musk, bezkompromisowy, nieznośny i uparty. Stawia zawsze na swoim i pokazuje, że dojdzie wszędzie tam, gdzie tylko zapragnie.

Książki na Mikołajki dla niego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Gambit królowej Walter Tevis

Beth, kiedy opuści dom dziecka, przeniesie się do rodziny adopcyjnej i spróbuje zbudować dla siebie nowe życie. Wspinając się na szczyty amerykańskich, a potem światowych rankingów szachowych, będzie się równocześnie mierzyć z własnym pragnieniem samozniszczenia.

Książki na Mikołajki dla niego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Banksterzy Adam Guz

W siedzibie GoBanku zapadła decyzja o poszerzeniu oferty o nowy produkt. Prezes Adam „Siekiera” stawia wyłącznie na bezdusznych, głodnych sukcesu młodych bankierów. Ponieważ to właśnie oni potrafią przekonać nawet najbardziej opornych klientów. Tutaj ludzkie dobro nie ma żadnego znaczenia. Liczą się jedynie zyski i liczba podpisanych umów.

Przyjaciel człowieka - kup na TaniaKsiazka.pl

Przyjaciel człowieka Andrzej Pilipiuk

W prezentowanej książce czekają na was aż cztery opowiadania, które są trafnymi i skłaniającymi do refleksji portretami ludzkiej natury. Tym samym nadciąga czterech jeźdźców, a każdy z nich ma własną historię. To Wojna, Głód, Zaraza i Śmierć.

Cyberpunk 2077 - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Cyberpunk 2077 Marcin Batylda

To jedyny, oficjalny poradnik do gry, która zyskała uznanie graczy jeszcze zanim cała koncepcja i projekt zaczęły nabierać realnych kształtów. Tym samym znajdziecie tu praktyczne i podstawowe wyjaśnienia, przedstawienie postaci, historii oraz bogactwo ilustracji.

Strona świata - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Strona świata Wojciech Jagielski

Czytelnicy znajdą w tej książce zbiór najciekawszych, aktualnych tekstów Wojciecha Jagielskiego z ostatnich lat. Były one publikowane na łamach Tygodnika Powszechnego. Znajdziecie tu więc m.in. opowieści o Bliskim Wschodzie, Afryce, Indiach i krajach Kaukazu.

Książki na Mikołajki dla niego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Operator 112 Roman Klasa

Autorem książki jest Roman Klasa, który przez sześć lat pracował w Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gdańsku, jako operator numeru alarmowego 112. A chociaż nigdy nie widział swoich rozmówców, to ich los najczęściej zależał właśnie od niego. W związku z tym czytelnicy otrzymują prawdziwą, wstrząsającą i szokującą opowieść człowieka, który przez lata był uczestnikiem ludzkich dramatów.

Więcej inspirujących pomysłów na prezent znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także