Książki na lato – Nowości, zapowiedzi, bestsellery do 45% taniej

Kiedy zaczyna się lato? Mamy lato astronomiczne – zaczyna się 20-21 czerwca, lato meteorologiczne – 1 czerwca i lato kalendarzowe, które zaczyna się dziś. My w TaniejKsiążce uważamy, że lato to stan umysłu. 😉 I dlatego słońce dobrych cen świeci nam przez cały rok! A ponieważ od dziś lato panuje już oficjalnie, co więcej, nawet dzieciaki kończą dziś rok szkolny, postanowiliśmy uczcić to specjalną ofertą: Książki na lato – nowości, zapowiedzi i bestsellery do 45% taniej!

Książki na lato - Nowości, zapowiedzi, bestsellery do -45%

Książki na lato. Nowości, zapowiedzi i bestsellery do 45% taniej! 

Żeby się odpowiednio przygotować do tej najwspanialszej, najpiękniejszej, najcieplejszej i w ogóle NAJ pory roku, najlepiej zaopatrzyć biblioteczkę w nowości i  bestsellery. Czy przygotowałeś się już na lato?  Mogę się założyć, że jeszcze polujesz na wymarzone książki w wymarzonych cenach. U nas, w Księgarni TaniaKsiążka.pl masz z czego wybierać! Ale uwaga, promocja trwa tylko do 26 czerwca.

>> Książki na lato – nowości, zapowiedzi i bestsellery do 45% taniej! <<

Mamy urodzaj książek w promocyjnych, letnich cenach, wśród nich znajdziesz:

Odrobina brokatu Shari L. Tapscott

Ta powieść dla młodzieży jest historią pierwszej miłości.

Lauren chce skończyć szkołę i wyjść za mąż za kogoś sławnego. Marzy o dostatnim życiu, jak z kolorowych czasopism. Jej poukładany plan na życie, zburzy jedno wydarzenie. Do domku gościnnego jej rodziców wprowadza się Harrison, kolega brata Lauren. Co z tego wyniknie?

 

Wysłannicy. Tom 1. Larista Melissa Darwood

Larysa to spokojna licealistka, która marzy o miłości. Za sprawą urodzinowego życzenia zaczyna się o nią starać dwóch chłopaków. Okazuje się, że dziewczyna nieświadomie wkroczyła w sam środek bitwy między dobrem i złem.

 

 

Mali bogowie 2. Jak umierają Polacy Paweł Reszka

W poprzedniej części Reszka, żeby opisać służbę zdrowia od podszewki, zatrudnił się w szpitalu jako sanitariusz. W ramach przygotowań do tej książki jeździł z pogotowiem i brał udział w dyżurach na SORze.

Z dziesiątek rozmów z lekarzami i ratownikami wyłania się katastrofalny obraz polskiej służby zdrowia.

Idealne książki na lato

Nowości, zapowiedzi i bestsellery do 45% taniej!

Sprawdź wszystkie!

UWAGA! Promocja trwa do 26 czerwca!

Książki na lato - Nowości, zapowiedzi, bestsellery do -45%

Przeczytaj także