Książki na lato – Mega rabaty!

Zbliżający się lipiec daje nam wszystkim lato, a my dajemy Wam mega Summer Sale! Tak to właśnie ta pora roku, kiedy można u nas kupić książki jeszcze tańsze niż zwykle. Przeceny na książki sięgające nawet 50% “pobuszują” na stronach naszej księgarni aż do końca lipca. Przejrzyjcie tytuły objęte promocją, wybierzcie książki na lato i szykujcie się na zaczytane wakacje!

Książki na lato podzielone na działy

książka

Źródło: Bloglovin’

Całą, wielką listę 2000 produktów podzieliliśmy na działy, tak aby łatwiej Wam było znaleźć interesujące Was książki: Beletrystyka, Ezoteryka, Fantastyka, Kryminały i sensacja, Hobby, Dla dzieci, Dla Kobiet, Dla młodzieży, Naukowe i popularnonaukowe, Puzzle, Literatura faktu, Podróże i turystyka, Poradniki, Kuchnia, diety, przepisy. W każdej kategorii czekają na Was bestsellery, nowości i książki szczególnie przez nas polecane. Jednym słowy najgorętsze tytuły ostatnich miesięcy.

PrzykłaMargodowo w dziale z beletrystyką znajdziecie takie hity jak Margo Tarryn Fisher, czy U stóp bogini Divakaruni Chitra Banerjee lub Jak pokochać centra handlowe Natalii Fiedorczuk. A w kategorii z fantastyką np. Wiatrodzieja Susan Dennard, czyli drugi tom słynnej Prawdodziejki.

nawałnicaW tej kategorii nie zabraknie także takich autorów jak George R.R. Martin. Jeżeli jeszcze nie znacie słynnej Gry o tron tego autora, koniecznie to nadróbcie. Zbliża się kolejny sezon fenomenalnego serialu bazującego na tej serii książek. Można śmiało powiedzieć, że na tę premierę czeka niemal cały świat.

Książki na lato dla dzieci

Zbliżające się lato to dla wielu rodziców okres, kiedy muszą się zastanowić, co ich podopieczni będą porabiać w wakacje. Czytanie książek to z pewnością fantastyczny sposób na spędzanie czasu. Nasza promocja objęta także ten dział literatury, dlatego warto właśnie teraz wybrać książki dla dzieci.

Porwanie królaA wśród przecenionych książek wiele fantastycznych tytułów dla małych czytelników w różnym wieku. Dzięki takiej książce jak Porwanie króla, czyli Olaf i Lena na tropie Michała Wójcika, dzieci na pewno nie będą się nudzić. Bohater tej książki, który ma zaledwie 10 lat, wpada na trop zagadki, której rozwiązanie spędziłoby sen z powiek niejednemu dorosłemu. Przy okazji pozna kilka faktów z życia samego króla, Stanisława Augusta.

Nie przegapcie naszej najnowszej promocji. To lato będzie naprawdę niesamowite i zaczytane po brzegi. 🙂

Wszystkie przecenione produkty znajdziecie TUTAJ.

wyprzedaż

Przeczytaj także