Książki na lato dla mężczyzn – gorące nowości!

Książki na lato dla mężczyzn to doskonała propozycja dla każdego, kto uwielbia spędzać czas wolny z wciągającą literaturą. Urlopy coraz bliżej, więc warto zaplanować, jakie pozycje powinny do tego czasu znaleźć się w naszej domowej biblioteczce. Jak jest z pogodą, każdy widzi. Czasem pada deszcz, czasem świeci słońce. Niezależnie od tego, w jaki sposób spędzisz te wakacje, książka sprawdzi się zarówno podczas relaksu w domu, jak i na świeżym powietrzu. W związku z tym przygotowaliśmy dziś specjalnie dla was kilka gorących tytułów, po które warto sięgnąć tego lata. Jesteście ciekawi? Koniecznie to sprawdźcie!

Psy prewencji, Folwark komendanta - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na lato dla mężczyzn – Zestaw książek: Psy prewencji i Folwark komendanta

Norbert Kościesza, były policjant z dziesięcioletnim doświadczeniem pracy w białostockiej komendzie zdradza kulisy pracy w tym zawodzie. Książka nie szczędzi gorzki słów pod adresem nieudolnego systemu i kolesiostwa, które panuje w szeregach policji. To szczere i odarte z wszelkich złudzeń spojrzenie na służbę. Koledzy i wrogowie mogą odnaleźć siebie samych, rozpoznać, które sceny są prawdziwe, a które spreparowane na potrzeby książki.

Książki na lato dla mężczyzn – Chłopaki z MarsaChłopaki z Marsa - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jedna z bardziej elitarnych jednostek wojskowych – GROM. Co trzeba zrobić, by się do niej dostać? Jakie misje mają za sobą jej żołnierze? Autor opowiada o ludziach, którzy z pasją, wielkim uporem, determinacją przeszli ogromną zmianę mentalną. Stali się elitą, zostali uznani za najbardziej skutecznych żołnierzy jednostek specjalnych.

Książki na lato dla mężczyzn - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na lato dla mężczyzn – Wiedźmin. Historia fenomenu

Autor książki, Adam Flamma, odsłania genezę fenomenu Wiedźmina i odkrywa kulisy jego powstawania. Tym samym nie zabraknie tu kulis powstawania gier i perypetii z pierwszymi polskimi oraz amerykańskimi komiksami. Ponadto znajdziecie tu również opowieść o filmie i serialu Marka Brodzkiego. A do tego należy dorzucić jeszcze analizę najnowszego serialu Netflixa i międzynarodowego sukcesu łowcy potworów.

Książki na lato dla mężczyzn – WyrwaKsiążki na lato dla mężczyzn - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Maciej Tomski musi poradzić sobie z największą tragedią w życiu. Właśnie dowiedział się, że jego ukochana żona, Janina, zginęła w wypadku samochodowym. Okazuje się jednak, że kobieta, z która żył tyle lat i z którą ma wspaniałe dzieci, miała przed nim wiele sekretów. W życiu bohatera zaczynają się poważne zmiany, gdy na jaw wychodzi, że kobieta zginęła w wypadku pod Mrągowem. Przed wyjazdem powiedziała mężowi, iż konferencja odbywa się pod Krakowem. Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na Mazury, by wyjaśnić sprawę.

Lot 202 - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na lato dla mężczyzn – Lot 202

Sześć lat temu w Nowej Hucie kamery monitoringu zarejestrowały zniknięcie młodego mężczyzny. Teraz podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało chłopaka w Opolu. Wszystko wskazuje na to, że w wyjątkowo osobliwy sposób popełnił samobójstwo. Tymczasem z Okęcia startuje samolot z premierem na pokładzie – zwykły lot do Toronto. Wkrótce jednak okazuje się, że samolot może nigdy nie dotrzeć do celu, a cała sprawa ma związek z tajemniczym zniknięciem sprzed lat.

Książki na lato dla mężczyzn – Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney CompanyPrzejażdżka życia - kup na TaniaKsiazka.pl

Robert Iger doprowadził do tego, że dziś Disney może pochwalić się obecnością w swoich szeregach Pixara, Marvela, Lucasfilmu i 21st Century Fox. Ten reportaż to opowieść o tym, jak tego dokonał. Poza tym dzieli się z czytelnikami lekcjami, które odebrał podczas kierowania Disneyem i zarządzania grupą 200 tysięcy pracowników. Opowiada też o niezbędnych cechach dobrego przywódcy: optymizmie, odwadze, stanowczości i bezstronności.

Przeczytaj także