Książki na jesień w niższej cenie!

Książki na jesień w niższej cenie! Sprawdź >>Jesień kojarzy się rytuałami – suszeniem liści i zbieraniem kasztanów, wypijaniem litrów ciepłej herbatki oraz długimi godzinami spędzonymi przy książce. Mamy świetną promocję dla entuzjastów takiego spędzania wolnego czasu – książki na jesień w niższej cenie, nawet do 50%! Taki rytuał to my lubimy. 😉

Książki na jesień – co wybrać?

Pogoda nie sprzyja już leżeniu plackiem na słońcu, dlatego należy czym prędzej zawinąć się w kocykowe burrito, żeby utrzymać odpowiednią temperaturę. 😉 Najlepiej pozostać w takiej pozycji do kilku godzin, więc przydałoby się umilić ten czas dobrą książką na jesień. Tylko jaką wybrać?

Był sobie pies - sprawdź >>Był sobie pies to wzruszająca opowieść o przyjaźni, przedstawiona z punktu widzenia najlepszych przyjaciół człowieka. Bezpański kundelek Bailey po życiu pełnym przeciwności kończy swój zwierzęcy żywot, po czym powraca w nowym wcieleniu jako przepiękny szczeniak, gdzie trafia do domu ośmioletniego chłopca Ethana. Wspólnie przeżywają wiele radosnych lat pełnych przygód. Niestety w końcu przychodzi moment, kiedy pies ponownie odchodzi z tego świata. Jednak nie na długo! Psiak odradza się po raz kolejny, a jego przybycie na świat niesie za sobą pewną misję. Ta wzruszająca historia zapewni Wam wiele wieczorów pełnych ciepła i radości! Nie ma co (sz)czekać na ostatnią chwilę – sięgnijcie po książkę już dziś!

Sekretne życie drzew - sprawdź >>Pozostając w temacie jesieni proponujemy Wam książkę, która pozwoli lepiej zrozumieć naturę. Sekretne życie drzew to książka Petera Wohllebena, który zrezygnował z posady urzędnika na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Podczas wieloletniej pracy w lesie wysnuł teorię, że drzewa potrafią się ze sobą porozumiewać, troszczą się o siebie, a także mają uczucia i pamięć! Jego zdumiewające opowieści pomogą Wam odkryć świat przyrody jakiego jeszcze nie znaliście. Książka jest doskonałym pretekstem, aby oddać się chwili zadumy i refleksji nad tym, że drzewa są nam bliższe niż mogłoby się wydawać. Polecamy na jesienne wieczory!

Książki na jesień do 50% taniej!

Nadejście jesieni potrafi nas przytłoczyć – poranki są coraz chłodniejsze, dni coraz krótsze, a słońca coraz mniej. Jednak ta pora roku też potrafi być piękna i wbrew pozorom można w jej trakcie naładować baterie. Wystarczy tylko odpowiedni akumulator w postaci książki na jesień tańszej nawet o połowę! Śmiało korzystajcie z naszej promocji. Z przyjemnością naładujemy Was pozytywną energią. 🙂

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa tylko do 26 września.

Książki na jesień w niższej cenie! Sprawdź >>

Przeczytaj także