Książki i zabawki dla dzieci do 40% taniej

Pomału musimy pożegnać się z latem. To normalne, przecież tak jest co roku. Cieszymy się słońcem, ciepłem i otaczającą nas zielenią, a za chwilę z nostalgią spoglądamy na zażółcone liście. Wraz ze zbliżającą się jesienią dni stają się coraz krótsze, wieczory coraz dłuższe i częściej pada deszcz.

Książki i zabawki dla dzieci do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Książki i zabawki dla dzieci do 40% taniej >>

W związku z tym, że robi się chłodniej, dzieci z dnia na dzień zaczynają spędzać coraz więcej czasu w domach i trzeba pomyśleć o tym, w jaki sposób zorganizować im czas.

Na podwórku jest nieskończona ilość zabaw. Można biegać z kolegami, szaleć na placu zabaw, z wielką radością grzebać w piaskownicy. Dzieci mają nieograniczoną wyobraźnię i nawet kawałek gałązki może okazać się pretekstem do zabawy. Inaczej jest w domu. Tutaj pole możliwości już trochę ogranicza. Ograniczają je ściany zamykające przestrzeń i bywa, że jako rodzice ograniczamy ją sami:  „nie skacz po kanapie”, „nie wspinaj się na kaloryfer”, „talerz z zastawy po prababci to nie talerz perkusyjny”, „ten dmuchany fotel nie zmieści się w wannie, choćbyś nie wiem, jak się starał”… Brzmi znajomo, prawda?

Walczymy z nudą!

Nuda do dziecięcego świata wkrada się z każdym dniem, z którym dziecko spędza więcej czasu w domu. Nuda jest groźna. Dzieci marudzą, a rodzice się irytują. Postanowiliśmy Ci pomóc w walce z dziecięca domową nudą. To właśnie dlatego, w TaniaKsiazka.pl, przeceniliśmy książki i zabawki dla dzieci do nawet 40%. Powiem Wam, że naprawdę jest z czego wybierać: gry, pluszaki, klocki, lalki, samochody i wiele innych.

Sprawdź książki i zabawki dla dzieci do 40% taniej >>

Mnie kuszą te:

 

Pucio na wakacjach Marta Galewska-Kustra

To kolejna część przygód sympatycznego Pucia i jego rodziny. Tym razem Pucio jedzie na wakacje. Tę książkę pokochają dzieci za to, że jest zrozumiała, ciekawa i pełna jasnych ilustracji. Pokochają ją też rodzice, bo jest okazją do ćwiczenia wymowy. Ta część serii jest skierowana do przedszkolaków.

 

Drewniany konik bujany

Nie wiem jak Wy, ale ja mam niesamowity sentyment do bujanych koników. A ten, co tu dużo mówić, jest po prostu prześliczny i już!

 

 

Książki i zabawki dla dzieci do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Promocja trwa tylko do 18 września.

Przeczytaj także