Książki, gry i zabawki na jesienne wieczory

Książki, gry i zabawki na jesienne wieczory. Sprawdź >>Za oknem jesień w pełni. Jeszcze przez chwilkę październik porozpieszcza nas złotojesienną pogodą. Wieczory są coraz dłuższe, a wraz z nimi pojawia się nuda… Nie martw się, możesz na nas liczyć!

Mamy dla Ciebie coś, dzięki czemu nudy nie musisz się bać, bo ominie cię bardzo szerokim łukiem! Chcesz wiedzieć więcej?

Książki gry i zabawki na jesienne wieczory >>

Mamy coś dla młodszych i starszych! W jednym miejscy zebraliśmy najskuteczniejszych likwidatorów jesiennej nudy. To:

  • gry planszowe,
  • klocki magnetyczne,
  • puzzle dla dzieci i dorosłych,
  • zabawki
  • oraz naprawdę grube książki!

Na długie jesienne wieczory polecamy:

Miłość leczy rany. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Miłość leczy rany Katarzyna Bonda

Nowa książka Bondy to prawie 750 stron przyjemności! Jeżeli na jesienny wieczór szukasz wielowątkowego kryminału, to ta książka powinna zwrócić Twoją uwagę.

Igor jest znanym uzdrowicielem. Pomaga ludziom i robi to skutecznie. Jednak mężczyzna ma sekret, którego nie chce wyjawić nawet ukochanej. Przed lary w kazachskim Urali doszło do zbrodni, w której zginęli szefowie lokalnego gangu. Sprawcy szuka Interpol. Czy to możliwe, że uznany i ceniony uzdrowiciel jest poszukiwanym mordercą? Czy ukochanej uda się ocalić życie Igora?  Prawda jest bezlitosna…

Instytut. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Instytut Stephen King

To najnowsza książka mistrza grozy. Paranormalny thriller, który trzyma czytelnika w napięciu już od samego początku.

Luke Ellis jest genialnym chłopcem. Ma też jeszcze jeden talent. Gdy się zdenerwuje, zdarza mu się poruszać lekkie przedmioty siłą woli. To właśnie ta zdolność jest powodem, dla którego zostaje porwany i umieszczony w tajemniczym Instytucie. Razem z nim są tam też inne dzieci ze zdolnościami telekinetycznymi lub telepatycznymi. Chłopiec wie, że są w niebezpieczeństwie. Czy dzięki genialnemu umysłowi uda mu się obmyślić plan na to, żeby uratować siebie i nowych przyjaciół?

Wikingowie. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Gra – Wikingowie. Na pokład! Charles Chevallier Catherine Dumas Pascal Pelemans

To ciekawa gra, a w rozgrywce mogą uczestniczyć już nawet 8-letnie dzieci.

Wikingowie szykują się na kolejną daleką wyprawę. Zadaniem graczy jest takie rozmieszczenie swojej załogi, żeby przejąć kontrolę nad najlepiej zaopatrzonymi okrętami.

Sprawdź wszystkie >>

Złap je i pożegnaj się z nudą raz na zawsze. Oferta będzie aktywna do końca października.

Książki, gry i zabawki na jesienne wieczory. Sprawdź >>

Przeczytaj także