Książki i gadżety do 50% taniej!

Dzyń, dzyń, dzyń! My już słyszymy dzwonki sań. A to znaczy, że Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Dlatego mamy dla Was jeszcze jeden przedświąteczny upominek.

Książki i gadżety do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Wiemy, że lubicie nasze promocje, a najbardziej te wielkimi rabatami. 😉 Toteż wybraliśmy ponad 500 produktów i obniżyliśmy ich ceny o nawet 50%! Co Wy na to?

Łap książki i gadżety do 50% taniej! >>

Wśród przecenionych produktów znajdziecie oczywiście książki. Możecie wybierać spośród wielu tytułów z zakresu literatury młodzieżowej, kobiecej, non-fiction i popularnonaukowej. Ale to jeszcze nie wszystko, bo do puli książek dorzuciliśmy też gadżety dla ksiażkoholików.

Zatem promocją objęliśmy nasze tanioksiążkowe koszulki, nawet nowe modele i wzory, bawełniane torby, zakładki magnetyczne i wiele innych. Sami się przekonajcie, co możecie upolować w promocyjnych cenach.

A ja szczególnie polecam Wam:

Książki i gadżety do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>TanioKsiążkowe koszulki z nowej kolekcji!

Mamy dla Was nowe wzory damskich i męskich koszulek dla ksiażkoholików. Jest ich tyle, że z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Niech książkowa moc będzie z Wami, gdziekolwiek się wybierzecie.

Książki i gadżety do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>Dwanaście słodkich miesięcy Kasia Guzik

Autorka bloga „Gotuję, bo lubię” wydała pierwszą książkę kucharską. To 120 przepisów na wyjątkowe ciasta i desery, które można przygotować na różne okazje i bez okazji.

Kasia Guzik proponuje desery dedykowane konkretnym miesiącom roku. To receptury na klasyczne potrawy i autorskie nowości. Ponadto autorka opatrzyła swoją książkę kucharską pięknymi zdjęciami, które sama zrobiła.

To smakowita książka dla wszystkich amatorów ciast i deserów.

Książki i gadżety do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Zapomnij o mnie K. N. Haner

To wciągający tytuł New Adult od bestsellerowej autorki.

Główny bohater zostaje uwikłany w trudną i niebezpieczną relację z piękną kobietą. Zmysłowy romans okazuje się niebezpieczny.

Marshall przeprowadza się do Nowego Yorku. Chce zacząć wszystko od nowa. Dzięki nowym współlokatorom poznaje piękną Sarę. Między nimi wywiązuje się namiętny romans, jednak na jaw wychodzi mroczna przeszłość dziewczyny.  Mężczyzna zostaje uwikłany w niebezpieczną grę.

Promocja na książki i gadżety potrwa do 20 grudnia.

Sprawdź produkty tańsze o nawet 50% >>

Książki i gadżety do 50% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także