Książki dla mężczyzn – co nowego?

Deszczowa, jesienna aura nie daje o sobie zapomnieć, a ponure dni zdają się wysycać z nas resztki energii. Nic więc dziwnego, że ten okres to najlepszy czas na gorącą kawę, czekoladę lub kakao, ciepły koc no i przede wszystkim – książkę! Tu oczywiście większego zaskoczenia nie ma, ponieważ jako książkoholicy polecamy literaturę. W końcu dobra książka potrafi skutecznie oderwać nas od rzeczywistości i zająć nasze myśli na dłużej. W związku z tym dziś przygotowaliśmy książki dla mężczyzn. Prezentowane tytuły w większości są już dostępne w sprzedaży. Nie pozostaje nic innego, jak po prostu po nie sięgnąć i sprawdzić, jakie nowości warto mieć w domowej biblioteczce!

Książki dla mężczyzn – sprawdź koniecznie!

Książki dla mężczyzn - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki dla mężczyzn – Polacy, którzy zadziwili Rosję

Są tacy Polacy, którzy w Rosji doczekali się tablic pamiątkowych, pomników, a nawet instytucji i miejscowości, nazwanych na cześć ich imion. W okresie zaborów w Imperium Rosyjskim mieszkało nawet kilka milionów Polaków. Wielu z nich miało tak wyróżniające się osiągnięcia w nauce, technice, sztuce czy medycynie, że sami Rosjanie nazywają ten okres polskim. Z tej książki dowiecie się o nich więcej!

Książka już dostępna.

Książki dla mężczyzn - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki dla mężczyzn – Zaginiona kronika

Powieść kryminalno-sensacyjna, która doskonale sprawdzi się jako umilacz wolnego czasu. Głównym bohaterem jest dziennikarz Jacek Krawczyk. Mężczyzna całkiem przypadkowo wchodzi w posiadanie tajemniczego sztyletu. Tymczasem w Watykanie giną kluczowe i tajne dokumenty, których ujawnienie może grozić zachwianiem pozycji Kościoła na świecie. Jaki związek mają ze sobą sztylet i zaginione papiery?

Książka już dostępna.

II wojna światowa - kup na TaniaKsiazka.pl

Książki dla mężczyzn – II wojna światowa

Jeśli interesuje was temat II wojny światowej, ta książka jest właśnie dla was. Książka składa się z czterech części: Aspekt wojskowy i ludzki, Broń i armie, Kampanie i bitwy oraz Bilans strat i zniszczeń. A wszystko to zostało przedstawione w czytelnych i pobudzających wyobraźnią infografikach.

Książka już dostępna.

Być mężczyzną - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążki dla mężczyzn – Być mężczyzną

Co to właściwie znaczy, być mężczyzną? Na te oraz wiele więcej pytań odpowiedzieli znamienici mężczyźni, w rozmowie z Bożeną Szwarc. Czy kryzys męskości rzeczywiście istnieje? Dla kogo jest problemem? Czy kobiety i mężczyźni oddalają się od siebie coraz bardziej? Dlaczego tak wiele związków się rozpada, skoro w każdym z nas jest pragnienie miłości?

Książka już dostępna.

Odlotowe pomysły - kup na TaniaKsiazka.pl

Książki dla mężczyzn – Odlotowe pomysły

Interesują was nowe koncepcje, zwłaszcza te nieszablonowe? Lubicie kwestionować normy oraz chcecie otworzyć siebie lub swój zespół na to, co z pozoru wydaje się niemożliwe? Chcecie poznać tajniki wielkich odkryć i drogę do sukcesu na biznesowym polu? Dobrze się składa, ponieważ ta książka wam w tym pomoże. Autor proponuje zupełnie nowy sposób myślenia i udowadnia, że innowacje pojawiają się wtedy, kiedy ludzie stawiają na odlotowe pomysły.

Książka już dostępna.

Książki dla mężczyzn - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki dla mężczyzn – Sycylijski mrok

To nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy interesują się mrocznym światem mafii. Autor jeden z popularniejszych regionów turystycznych prezentuje przez pryzmat brutalnych walk gangów. W związku z tym mafii w jego wydaniu daleko od romantyzmu, honor i lojalność zastąpiły bezwzględny terror, korupcja i krętactwo. A granice dzielące ją od świata wielkiej polityki niemal całkiem się zatarły.

Książka już dostępna.

Przeczytaj także