Książki dla kobiet na jesień do 40% taniej!

Książki dla kobiet na jesień do 40% taniej! Sprawdź >>Kobieta jest jak kwiat – najlepiej rozwija się w przyjaznym środowisku. 😉 Zadbajcie o swój ekosystem i otaczajcie się literaturą, która zapewni Wam ciepło, poczucie beztroski i chwilę zapomnienia. Kiedy za oknem szaleje melancholia, a Wy potrzebujecie odrobiny spokoju i otuchy, wtedy warto sięgnąć po książki dla kobiet na jesień, które specjalnie dla Was przeceniliśmy nawet do 40%!

Książki dla kobiet na jesień – co wybrać?

Długa kąpiel, ciepły sweter i rozgrzewająca książka na chłodne, jesienne wieczory. Brzmi kusząco, prawda? Tym bardziej trudno oprzeć się pokusie, kiedy w kolejce czekają gorące bestsellery! Nie pozwólcie im długo na siebie czekać. 😉

Książki dla kobiet na jesień do 40% taniej! Sprawdź >>Błękitne Sny to ostatni tom Leśnej Trylogii opowiadający o przyjaźniach, które przetrwają wszystko i uczuciach silniejszych niż miłość. Bohaterowie książki znajdują się na życiowym zakręcie i tylko od nich zależy czy wyjdą na prostą. Będą musieli zmierzyć się z przeciwnościami losu i stanąć twarzą w twarz z okrutną prawdą, która zmusi ich do spojrzenia na życie z zupełnie innej strony. To wzruszająca powieść z gatunku literatury współczesnej, którą polecamy każdej kobiecie spragnionej historii pełnej prawdziwych uczuć.

Książki dla kobiet na jesień do 40% taniej! Sprawdź >>Światło, które utraciliśmy to historia miłości, która rozpoczęła się pod gruzem tragedii. Lucy i Gabe poznali się 11 września 2001 roku, kiedy runęły wieże World Trade Center. Zrozumieli wtedy, że życie jest zbyt krótkie, by nie być razem. Jednak ich związek został wystawiony na ciężką próbę. Gabe postanawia przyjąć pracę reportera na Bliskim Wschodzie, natomiast Lucy dowiaduje się o tym w dniu, kiedy produkowany przez nią program telewizyjny zdobywa nagrodę Emmy. Chwile radości przemieszane są ze smutkiem i niepewnością o jutro. Lucy będzie musiała podjąć rozdzierającą serce decyzję, która zaważy o przyszłości pary.

Książki dla kobiet na jesień do 40% taniej

Wieczory robią się coraz dłuższe, a to oznacza więcej czasu na czytanie! Trzeba tylko sięgnąć po odpowiednią pozycję, która pozwoli przyjemnie go spędzić. Zapraszamy do naszej kategorii książek dla kobiet, gdzie gorące nowości i bestsellery zapewnią ciepło w niejedną chłodną noc. 😉 Jeśli szukacie prawdziwych emocji i wielkich rozterek schowanych w powieściach obyczajowych, romansach oraz erotykach, to Wasze poszukiwania właśnie dobiegły końca!

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 3 października.

Książki dla kobiet na jesień do 40% taniej! Sprawdź >>

Przeczytaj także