Książki dla dzieci w supercenach z Wydawnictwa Świetlik

Choć astronomiczna jesień zaczyna się dopiero 23 września, to już początek roku szkolnego przynosi nam myśl, że tak w zasadzie lato się skończyło. I ani się obejrzymy, a słońce na długie miesiące schowa się za chmurami i zacznie padać. Jak jesienią ocalić najmłodszych przed nudą? Przyjąć za pewnik, że w czasie deszczu dzieci… czytają! I to książki dla dzieci w supercenach z Wydawnictwa Świetlik! 

Książki dla dzieci w supercenach

Wydawnictwo Świetlik jest jak przewodnik po niezwykłym świecie literatury dla dzieci. Dla nich każde dziecko jest wyjątkowe, bez względu na wiek, dlatego oferują książki dostosowane do trzech grup wiekowych: 3-5 lat, 6-8 lat oraz 9-12 lat. Piękne wydania łączą z ważnymi tematami, tworząc nietuzinkowe publikacje, które rozwijają młode umysły, ciesząc zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów.

Nie traćcie czasu i koniecznie już teraz zajrzyjcie do księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, gdzie książki dla dzieci z Wydawnictwa Świetlik mamy dla w Was z supercenach

W czasie deszczu dzieci… czytają

Wydawnictwo Świetlik współpracuje z cenionymi autorami i autorkami oraz artystami specjalizującymi się w tworzeniu pięknych ilustracji. Dzięki temu każda wydana książka to prawdziwe dzieło sztuki, które nie tylko zapewnia dzieciom świetną zabawę (zwłaszcza podczas deszczu!), ale także umacnia więź między rodzicami a dziećmi. Czytanie książek to przecież nie tylko rozrywka i nauka, to przede wszystkim radość, kształtowanie wyobraźni Waszych małych odkrywców i budowanie z nimi bliskości.

Tak, wspólne czytanie to czas, który pozostanie w Waszej pamięci na zawsze. I dzięki któremu miłość do czytania będzie rosnąć w Waszych pociechach od najmłodszych lat… niekiedy podlewana kropelkami wody z chmur 😉 .

Jakie książki złapiecie w ofercie Wydawnictwa Świetlik?

*

Jesień to doskonały czas na odkrywanie nowych światów i tworzenie wspomnień z dziećmi. Książki Wydawnictwa Świetlik to gwarancja wspaniałej przygody, która umili Wam deszczowe popołudnia i wieczory. Nie zwlekajcie – skorzystajcie z super cen i już dziś rozpocznijcie literacką podróż z Waszymi milusińskimi!

Wszystkie książki dla dzieci w supercenach z Wydawnictwa Świetlik znajdziecie pod tym linkiem.

 

Przeczytaj także