Książki do 9 złotych!

Wiemy jak to bywa z końcówką miesiąca. Krucho z kasą, prawda? Zatem nie ma jak kupić nowych książek. Końcówka miesiąca to czas, w którym zerkamy z morderczym wyrazem twarzy w kierunku świnki skarbonki. Powiem Ci, że spokojnie możesz sięgać po młotek, bo wypuściliśmy pulę książek i żadna z nich nie jest droższa niż 9 złotych.

Książki do 9 złotych w TaniaKsiazka.pl >>

Książki do 9 złotych w TaniaKsiążka.pl >>

Wyobrażasz sobie książki tak tanie, że książkowe zakupy nie wzbudzają już wyrzutów sumienia? Książki za kilka złotówek? Powiem Ci, że nie musisz już sobie tego wyobrażać, bo znajdziesz je w realnym świecie! Wśród 6000 tanich tytułów znajdziesz książki dla dorosłych i dla dzieci, dla kobiet i prawdziwych mężczyzn. Zatem z pewnością wybierzesz coś, co zaspokoi Twój książkowy głód.

Sprawdź wszystkie książki do 9 złotych >>

Specjalnie dla Ciebie wybrałam kilka smacznych kąsków:

Grzechot kości Fiona Cummins (pocket)

Na postawie tej debiutanckiej książki brytyjskiej dziennikarki nakręcono sześcioodcinkowy serial telewizyjny. Mroczna powieść szybko stała się bestsellerem.

Młoda pani detektyw prowadzi śledztwo i wpada na makabryczny trop. Razem z ojcem zaginionego chłopca rozpoczynają wyścig z czasem o życie dzieci. A Kolekcjoner Kości chce nasycić swoją obsesję.

 

 

Chwila szczęścia Federico Moccia

Nicco nie może się pogodzić z nagłym rozpadem związku. Jego dziewczyna odeszła bez słowa wyjaśnienia. Z pomocą przychodzi mu kumpel, który dba o to, żeby nie miał czasu cierpieć. Pewnego wieczoru poznaje dwie turystki z Polski. Czy Nicco odważy się na to, żeby ponownie otworzyć swoje serce?

 

 

Życie to są chwile Zenon Martyniuk

Dlaczego? A dlaczego nie? Fenomen popularności tego artysty nieustannie mnie zaskakuje. To książka, po którą z pewnością sięgną jego wierni fani i ci zaskoczeni niefani, tacy jak ja.

Książka jest oparta na wywiadach Zenona Martyniuka z dziennikarką Martyną Rokitą. Wyłania się z niej obraz człowieka, który mimo przeciwności nigdy nie zrezygnował ze swoich marzeń i całe życie poświęcił temu, żeby je spełnić.

 

Wszystkie książki do 9 złotych znajdziecie tutaj >>

Nie zwlekaj, bo promocja trwa tylko do 29 września włącznie, a liczba tanich książek jest ograniczona.

Książki do 9 złotych w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także